Co Hangyul říká na skutečnost, že většině jeho fanoušků bylo 40?

13:00 | 03.05.2020 Xiunka 0
Hangyul nedávno debutoval v duu H&D. I přesto, že je stále mlád, jeho kariéra byla poměrně rušná.
Hangyul
Hangyul FOTO: soompi.com
Hangyul nafotil svou první sólo sérii fotografií pro magazín The Star, kterému poskytl také doprovodný rozhovor. Doufal jsem, že jednou budu pózovat pro své sólo fotografie. Jsem rád, že jsem mohl začít s The Star,“ prohlásil v rozhovoru.

Mladý K-Pop idol minulý měsíc debutoval v duu H&D, které tvoří společně s Dohyonem. Oba byli v minulosti součástí bývalé projektové skupiny X1, jež bohužel neměla dlouhého trvání. Debutové mini album dua se nazývá SOULMATE. Hangyul uvedl, že mini album představuje jejich všestrannost. Obsahuje mnoho zábavných prvků a širokou škálu žánrů, včetně melodických, vzrušujících a smutných písní a těch, které nám dávají možnost vypadat cool. V textu naší titulní skladby SOUL je část, ve které je 'Vypusť duši zadržující dech'. Myslím si, že můžete v podstatě vidět mou duši vycházet ven, zatímco vystupuji,“ řekl.

Hangyul se vyjádřil také ke skutečnosti, že mnoho ještě fanoušků patří do starší věkové kategorie. Řekl: V minulosti procento mých fanoušků, kterým bylo kolem třiceti nebo čtyřiceti, bylo opravdu vysoké. Byla dokonce doba, kdy 70 % až 80 % z nich mělo nad čtyřicet.“ Co tyto fanoušky dle něj k němu přitahuje? Myslím si, že mám mírně zralé kouzlo. V každém případě jsem vždy vděčný za jakékoliv důvody, za které mě mají fanoušci rádi,“ prozradil.

Cesta na výsluní byla pro Hangyula rušná. Nejenom, že se objevil v Produce X 101, ale v minulosti se zúčastnil také The Unit. Předtím, než se připojil k X1, debutoval dokonce v roce 2017 ve skupině IM neboli IM66 pod Yama & Hotchicks Entertainment spadající pod MBK Entertainment. Stejně jako u předchozích skupin společnosti, nikdy nebyl oznámen oficiální rozpad. Některé účty na sociálních sítích byly zrušeny a jiné přejmenovány na mbkboys_official.

Ačkoliv se mu konečně povedlo zazářit, uvedl: Stále si nemyslím, že jsem dosáhl naplnění mých snů, takže chci pokračovat ve vyzývání sám sebe. Jenom proto, že programy o přežití jsou za mnou, neznamená, že výzva skončila. Chci vyšplhat nejvýše, co to půjde a věřit  sám v sebe.“

Nakonec byl dotázán na nejšťastnější okamžik své kariéry, kdy se rozpovídal o svých fanoušcích. Řekl: Je to, když si pomyslím 'Pořád jsou tu lidé, kteří mě stále podporují'. Díky jejich podpoře chci pokračovat v propagování a zkoušet vše, co můžu.“

ZDROJ: soompi.com
FOTO: magazín The Star

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,5%
Japonsko
34,7%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9