Show Luo čelí zlému snu neboli bývalé přítelkyni

18:00 | 24.04.2020 Xiunka 2
Populární taiwanský umělec Show Luo a Grace Chow spolu tvořili pár dlouhých devět let. Jejich rozchod nyní plní titulky bulvárních plátků.
Show Luo
Show Luo FOTO: 52movs.com
Po týdnech spekulací Grace Chow potvrdila, že její vztah se Show Luo je již minulostí. Spekulace se poprvé vyrojily v první polovině března, kdy si uživatelé internetu všimli, že spolu pár nijak veřejně nekomunikoval od 23. ledna. Manažer zpěváka se k těmto spekulacím vyjádřil takto: „Nebudeme komentovat osobní záležitosti našich umělců.“ K zvěstem o rozchodu přispěl také fakt, že byl Show Luo zhruba před dvěma týdny viděn v Taiwanu na večírku ve společnosti různých žen, kdy Grace Show nebyla přítomna.

Grace Chow potvrdila rozchod přes sociální sítě dne 23. dubna prostřednictvím dlouhého dopisu, ve kterém se nedržela zpátky. Uvedla, že ji Show Luo podváděl po celých devět let, co byli spolu a navíc měl pořádat sexuální orgie.

Její post, ve kterém Show Luoa označila, začíná oznámením, že se rozešli už před nějakou dobou. Napsala: „Jednou jsem se tě zeptala 'V případě, že se jednoho dne rozejdeme, co myslíš, že udělám?' Řekl jsi mi: 'Určitě bys napsala dlouhý rap křičící na mě'.“ Uvedla, že namísto toho zvolila napsat dlouhý dopis, který vůči němu bude poslední.

Dále pokračovala důvodem rozpadu, kterým byla skutečnost, že viděla obsah jeho mobilního telefonu. Uvedla, že jí v minulosti Show Luo řekl, že nejdůležitější věcí mezi dvěma lidmi je vzájemná důvěra a pohled na mobilní telefon toho druhého by to narušilo. „Považovala jsem to za dobré a poslouchala tě to říkat devět let. Nikdy jsem se za celé ty roky na tvůj mobilní telefon nepodívala, ale tentokrát, z nějakého důvodu jsem pohlédla a je dobře, že jsem to viděla,“ napsala.

„Kdybych to neviděla, nevěděla bych, že máš další mobilní telefon používaný výhradně na psaní s dívkami. Ukázalo se, že každý den, co bych tam nebyla, bys měl holky, které by přišly k tobě domů. V každém městě, kam se vydáš, máš někoho, s kým se můžeš setkat v hotelu. Dokonce jsi měl nepatřičné vztahy s umělkyní z vaší společnosti, kterou jsi mi kdysi představil a i se svou vizážistkou. Ty a tví kluci máte nedostatek úcty k ženám, kterým voláte, aby přišly a pohrály si. Ještě horší je, že často pořádáte orgie, které si obyčejní lidé ani nedokážou představit. Všechny tyto věci se udály během devíti let, co jsem tě hluboce milovala.“Dále uvedla, že byla pošetilá, protože přešla, když jej poprvé přichytila při podvádění. Napsala: „Byla jsem dojatá pokaždé, když jsi mi něco slíbil a litoval. Odpustila jsem ti každou zradu, ale stále jsem měla očekávání. Cítila jsem, že jsem jedinou osobou, která ti rozuměla, mohla tě doprovázet, měnit tě.“

Pak změnila směr svého dlouhého dopisu, kdy napsala, že cítila, že ji miloval první, protože odmítl práci, jen aby s ní mohl trávit dovolenou. Show Luo nikdy neodhalil žádnou ze svých přítelkyň veřejnosti, ale s ní to bylo jiné. Zmínila, že pro ni udělal mnoho romantických věcí a také jí každý den telefonoval. Ke konci se sama sebe ptá, jak vůbec mohl mít čas ji podvádět, když si spolu telefonovali do tří až čtyř ráno každý den.

„Kdybychom se rozešli kvůli osobnostním rozdílům nebo ses zamiloval do jiné, určitě bych se proměnila na to, čemu všichni říkají bývalá přítelkyně. Neřekla bych nic, kdybychom se rozešli. Řekla bych, jsme stále dobří přátelé. Je mi líto, ale tentokrát je to příliš zvláštní. Je to tím, že vím, že teď a v budoucnu bude mnoho dívek, které budeš současně podvádět. Možná budou naivní a myslet si (stejně jako já), že jsou tou jedinou. Dámy, prosím, nebuďte tak sebevědomé a nemyslete si, že jej můžete změnit. Jsou lidé, kteří se přirozeně narodí spodinou (Je to opravdu 100x šmejd).“

Svůj dopis končí poděkováním mu za devět společných let, během kterých byla po většinu doby šťastná. Ničeho nelituje a uvádí, že ji Show Luo udělal lepší, protože jej milovala, dozrávala vedle něj a stávala se nezávislou. Není smutná, protože on za to nestojí.

Show Luo na její dlouhý dopis odpověděl příspěvkem, ve kterém stojí: „Zřejmě mnoho lidí čeká na to, jak budu reagovat. Chci jenom říci, že nezáleží, zda zážitky, které prožili dva lidé, byly šťastné anebo měly své vzestupy a pády. Za těch devět let jsme se mnohokrát rozešli a zase dali dohromady. Budu přemítat nad tím, co jsem udělal špatně. Mnoho věcí se nedá jen tak vysvětlit několika slovy a já to neudělám. Děkuji ti, že jsme se během té doby poznávali a milovali. Nelituji toho.“Fanoušci k tomu, co se právě děje, dodávají, že opovrhovaná anebo podvedená žena je skutečným peklem. Načasování dopisu je totiž velmi podivné, protože Show Luo právě dokončuje svou čtrnáctidenní karanténu, aby poté mohl natáčet dívčí survival show Produce Camp 2020 známou také jako CHUANG 2020 anebo Go Fighting!. Jeho první vyjádření bylo velmi krátké, ale bohužel se její dopis velmi rychle rozšířil a čistá pověst, kterou se Show Luo snažil po celé ty roky udržet, byla nenávratně poškozena. Uživatelé internetu a fanoušci survival programu jsou pobouřeni a žádají, aby odstoupil.

To jej zřejmě přimělo k tomu, aby na svém profilu na Instagramu a Weibo zveřejnil post, který adresoval právě Grace Chow. Napsal: „Musím se upřímně omluvit @gracechowwwww. Omlouvám se, mýlil jsem se. Za těch devět let jsi pro mě obětovala vše. Byl jsem to já, kdo nevěděl, jak si vážit tohoto vztahu. Nevěděl jsem, jak si vážit člověka, který mě nejvíce miluje. Lhal jsem ti, ublížil, rozesmutnil tě, čas od času svým zbožným přáním a nezralostí. Opravdu jsem se dopustil mnoha chyb. Musím se také omluvit všem ženám, které jsem předtím podváděl a nerespektoval. Promiňte, převezmu odpovědnost za všechny důsledky.“

Grace Chow zveřejnila ve svém instagramovém příběhu stejný dopis, který postla jako příspěvek na svém instagramovém profilu, označila Show Luoa a dodala: „Konečně už nemusím psát v tradiční čínštině, abyste pochopili.“ V dalším instagramovém příběhu uvedla, že konečně může nahlas říci, že je svobodná a dostupná.

Fanoušci umělce začali poukazovat na fakt, že Grace Chow uvedla, že se k této záležitosti už nebude vyjadřovat a namísto toho dělá opak. Uživatel internetu ji pod jejím dlouhým dopisem zanechal doporučení, aby se nechala testovat na sexuálně přenosné choroby, na což mu odepsala, že to udělá. Jiný uživatel internetu se zeptal, zda zmiňovanou umělkyní ze společnosti je Butterfly neboli Linda Chien. Další se zeptal, kdo je Butterfly, kdy Grace Chow napsala, že mu pomůže a v komentáři označila instagramový profil Lindy Chien. Navíc začala zveřejňovat fotografie, kde je na kouscích oblečení vyobrazen motýl.

Grace Chow je v současné době litována a Show Luo čelí něčemu, co si ani ve svých zlých snech nedokázal představit. Jeho fanoušci se tážou, zda ji skutečně ve velké míře podváděl a pořádal sexuální orgie, když se její jednání zdá být pomstychtivé. Napsala, že chce, aby se ostatní dívky vyvarovaly tomu, co zažila ona a namísto toho využívá každé příležitosti, jak by jej mohla poškodit, plnit titulky bulváru jeho jménem a navíc do toho zatáhla i Lindu Chien. Jiní dodávají, že i kdyby ji podváděl, je to pouze jejich záležitost a není správné, aby s tím šla na oči veřejnosti.

Co si o tom všem myslíte?


ZDROJ: instagram.com/showlo/ & instagram.com/gracechowwwww/ & weibo.com & 38jiejie.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9