Kim Da Mi miluje jídlo a spánek

13:00 | 24.04.2020 Eunka 0
Drzá divoška ze seriálu Itaewon Class pózovala pro nové číslo časopisu W a předvedla modely značky Fendi. Mimo to promluvila o svých koníčcích, běžném životě a chuti k jídlu.
Kim Da Mi pro W Korea
Kim Da Mi pro W Korea FOTO: W Korea
Herečku a modelku Kim Da Mi také proslavil úspěšný seriál Itaewon Class. Pro nové číslo časopisu W Korea oblékla modely známé značky Fendi a ukázala svoji jedinečnost. Během doprovodného rozhovoru popsala svou osobnost, domácí návyky i svou kariéru, čímž dovolila divákům nahlédnout do svého soukromí.

Na otázku, zda je pravda, že jednou neopustila dům po dobu 2 týdnů, řekla: "Je to pravda. V zásadě sleduji filmy od minuty, kdy se probudím. Koukám na filmy, zatímco jím, prostě si pouštím spoustu filmů celý den a čas letí jako splašený. Také sleduji Netflix."

Na jaký film se dívala naposled? Na tuto otázku odvětila: "Ford. v. Ferrari. Na začátku jsem u toho usínala, ale v určitém okamžiku to bylo opravdu dobré."

 

Kim Da Mi se také zmínila o svých spacích návycích: "Když pracuji na nějakém projektu, mám sklon nespat. Když nepracuji, dokážu spát i 15 hodin, pokud se pro to rozhodnu. Důvodem, proč nemohu spát déle, je to, že mě bolí záda. V těchto dnech také hodně spím, protože jsem si udělala přestávku."

Dále diskutovala o své lásce k jídlu: "Jedna z nejšťastnějších věcí při práci na Itaewon Class bylo jídlo. Mojí největší starostí bylo: Co budu teď jíst? Když jsem doma, raději spím než jím, ale když jsem venku ráda hodně jím. Na place jsem jedla třikrát denně a pak jsem si dala ještě noční svačinku. Jedla jsem mezi natáčením, cestou v autě i s obsazením a štábem."

Nakonec popsala, jak vidí sama sebe: "Nejsem nevýrazná? Nejsem vlastně introvert ani extrovert, spíš jsem někde uprostřed. Nic mě moc nepřekvapí, moc se nezlobím a když jsem už v dětství řekla, že se chci stát herečkou, lidé se mě ptali proč, když nemám žádné charisma. Přispělo k tomu i to, že jsem nebyla typ, který by se předváděl. Vyrůstala jsem a dívala se na televizi. Líbily se mi příběhy, které tam byly vylíčeny. Během prázdnin jsem si pod oči stříkla vodu a řekla: 'To je falešný pláč, že?'"

Díky rozhovoru jsme mohli Kim Da Mi poznat trochu lépe. Jak se vám zamlouvá? Také vás zaujala v Itaewon Class?
 
ZDROJ: allkpop.com
FOTO: W Korea

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9