Yoo In Young cítí při hraní nervozitu i nadšení

12:30 | 24.04.2020 Eunka 0
Sympatická herečka během focení pro časopis Singles Korea hovořila o své kariéře a seriálu Good Casting.
Yoo In Young
Yoo In Young FOTO: Singles Korea
Yoo In Young si během focení vyzkoušela různé módní styly 90. let a pózovala přirozeně a nenuceně. V doprovodném rozhovoru diskutovala o svém nadcházejícím dramatu SBS Good Casting, v němž hraje Im Ye Eun, agentku NIS, která rychleji jedná než uvažuje a je trochu nemotorná.

Herečka prozradila: "Na rozdíl od mého veřejného image, má osobnost Ye Eun v dramatu mnoho podobností s mou osobností v reálném životě. Lidé opravdu nepoznají, jak moc slovy i tělem říkáte: To jsem já. V tomto projektu jsem se ale snažila vypadat jako moje skutečné já."

Poté dodala: "Cítím se nervózní i nadšená. Nikdy jsem si nepředstavovala, že by moje náklonnost k roli tolik narostla. Je pravda, že jsem se bála, protože je to moje první předem vyrobené drama, ale chytlo mě to."

Yoo In Young pak otevřeně přiznala: "Nemyslím si, že bych někdy měla období, kdy bylo hraní zábavné. Vážně mě to trápí, protože je to každým rokem obtížnější a já cítím větší tlak. Ale na place je to jiné. Proces komunikace a formování týmové práce s lidmi, s nimiž jste byli napoprvé v rozpacích, je tak zábavný. Moje filmografie vždy začíná znovu. Pokaždé, když začnu nový projekt, opakovaně cítím nervozitu, strach a touhu, abych si vedla dobře."

 

ZDROJ: soompi.com
FOTO: Singles Korea

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,5%
Japonsko
34,7%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9