Mohli Seungho, Yubin, Insoo, Boram a Seungyeon jako idolové randit?

16:30 | 22.04.2020 Eunka 0
Idolové druhé generace byli upřímní ohledně své romantické minulosti! V pořadu Video Star, prozradili, zda mohli randit či měli od svých agentur povoleny vycházky a mobilní telefony.
Idolové v show Video Star
Idolové v show Video Star FOTO: soompi.com
V pořadu Video Star se 21. dubna ukázali jako hosté Seungho (MBLAQ), Insoo (MYNAME), Yubin (Wonder Girls), Boram (T-ARA) a Seungyeon (KARA). Rozmlouvali o tom, zda v době, kdy byli trainee či idolové, mohli svobodně randit.

Když tedy přišla řeč na to, zda randili, zatímco propagovali jako idolové, Seungho řekl: "Už v dobách, kdy jsme byli ještě trainee, jsme měli svobodu. Existují agentury, které zakazují idolům používání mobilních telefonů nebo vyžadují, aby umělci při opuštění dormu měli povolení, ale takové věci jsme my nemuseli. Brali nás jako dospělé a řekli, že bychom měli jednat zodpovědně." Potom bez váhání přiznal, že všichni členové MBLAQ měli během propagací přítelkyně.

Hosté pak dostali otázku, zda někdy chodili s celebritami. Moderátoři tím poukazovali na Yubin, která přiznala, že s celebritou opravdu chodila. Jak na tom byli ostatní? Všichni až na Insooa zvedli ruku. 

Člen MYNAME vysvětlil: "My jsme na tom jako skupina byli úplně tak, jak popsal Seungho. Neměl jsem ani mobilní telefon. Navíc jsem opravdu velmi plachý, takže nedokážu navázat řeč se ženou."

Další otázka zněla: "Kolik umělců vás pozvalo na rande? Bylo jich víc než tři?"  Po nějaké době zvedla ruku Seungyeon ze skupiny KARA, které se to stalo. Boram a Insoo prohlásili, že byli pozváni na rande alespoň jednou celebritou. 

Seungyeon pak dodala, že členky KARA občas fungovaly jako dohazovačky tak, že jí dávaly telefonní čísla mužů, kteří se o ni zajímali. Pak upřímně přiznala: "Když jsem byla mladá, posílala jsem mužům opravdu kratičké textovky, takže ty vztahy nevyšly. Lituji toho. Mnoho mých kamarádek se teď vdává a já se chci také vdát. Chci potkat někoho, kdo není rozhazovačný a žije skromně v rámci svých možností. Zábavní průmysl je fantastický s mnoha pokušeními, ale já mám ráda muže, kteří zůstávají věrni svým hodnotám."

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,5%
Japonsko
34,7%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9