Xiao Zhan je zpět a silnější, než kdy dříve!

12:00 | 27.04.2020 Xiunka 3
Raketová cesta na výsluní, ještě rychlejší pád na dno kvůli fanfikci. Xiao Zhan prožíval podobný osud jako jeho postava Wei Wuxian z The Untamed. Co se děje nyní?
The Untamed
The Untamed FOTO: flixwatch.co
Je to téměř měsíc, co jsme vás informovali o pekle, kterému čelí Xiao Zhan. V krátkosti si celou záležitost shrneme. V loňském roce vtrhlo na televizní obrazovky čínské drama The Untamed založené na Boys Love novele. Hlavních rolí se zhostili Xiao Zhan a Wang Yibo ze skupiny UNIQ. Popularita obou herců raketově stoupla a z obou se stali pomyslné jedničky v čínském zábavním průmyslu. Na našem webu naleznete na toto drama recenzi, tak neváhejte a podívejte se na ni.

Netřeba dodávat, že díky pevnému přátelství a popichování přenesenému na obrazovky se drama stalo pro mnohé nezapomenutelné. Taková chemie mezi hlavními postavami se prostě jen tak nevidí. Na populární americké webové stránce AO3, která se věnuje fanfikcím, byla zveřejněna taková, která zvedla ze židle některé čínské fanoušky Xiao Zhana. Ti ji následně hromadně nahlašovali, poté byl zamezen přístup čínským uživatelům na tuto stránku a vznikl tak hon na čarodějnici, kterou byl právě Xiao Zhan. Herec, který pouze natočil drama a nestál za vznikem fanfikce ani jednání fanoušků. Mohli jsme tak sledovat vzorný příklad toho, jak fanoušci dokážou ze dne na den zničit hvězdu. Do toho všeho se nám přimíchala vláda, ostatní umělci, kteří se podle libosti postavovali na jeho stranu nebo proti a vznikl poprask. Podrobnosti se dozvíte v tomto našem článku.Poté, co se od Xiao Zhana odvrátily některé známé značky, které propagoval a jeho tvorbě, a to ať už herecké anebo hudební se dostávalo špatného hodnocení, to vypadalo, že je s jeho kariérou konec. Po dvou měsících, kdy se objevovaly nejrůznější falešné zvěsti a jeho jméno bylo zmiňováno při všem špatném - například jste na ulici zakopli a spadli, určitě za to mohl právě Xiao Zhan - tak začal zveřejňovat umělecká díla na Weibo a Oasis.

V první polovině dubna zveřejnil obrázek temného měsíce, kdy se v popředí nacházely švestkové květy. V Číně jsou švestkové květy milovány a mají silnou symboliku. Kvetou v nejchladnějších dnech, odolávají sněhu a vítají jako. Symbolizují vytrvalost a naději, stejně jako krásu a čistotu. V konfucianismu švestkový květ znamenal principy a hodnoty ctnosti. Pachatelé, kteří napadali a očerňovali ostatní, byli přísně potrestáni zákonem. Za pouhých deset hodin po zveřejnění dosáhl tento obrázek 10 miliónů 'líbí se mi', více než 100 miliónů sdílení a přes 100 miliónů komentářů. Navíc Xiao Zhan získal přes 50 tisíc nových sledovatelů.Tento obrázek symbolizoval jeho nové pojetí klasické písně Ode to the Red Plum Blossom z roku 1964 umístěné na speciálním albu Beautiful China. Na podporu vlastenectví byl Xiao Zhan jedním ze tří umělců, kteří přezpívali píseň z rodného města. Nebyl to sice oficiální comeback, ale jedno bylo jisté, Xiao Zhan se pomalu, ale jistě vrací.

Dne 21. dubna vydalo Shaw Zhan Studio oficiální prohlášení, v němž stálo: Ve večerních hodinách 20. dubna 2020 studio zjistilo, že osoba s přezdívkou 'few names here***' zveřejnila obrázky a videa na platformě Weibo a otevřeně prohlásila, že skupina fanoušků Xiao Zhana se v QQ skupině nevhodně a extrémně vyjadřovala.

Následně jsme provedli šetření k ověření skutečnosti. Existuje dostatek důkazů dokazujících, že se jedná o zlomyslný pokus některých lidí s postranními úmysly manipulovat a donutit majitele skupinového chatu, aby na ně převedl své řídící pravomoci. Lidé bez srdce se dopouštěli podřadného jednání, aby po převzetí řízení přinutili skupinu změnit se špatným směrem.

S ohledem na výše uvedené, zveřejňujeme zvláštní oficiální prohlášení. Xiao Zhan vždy miloval vlast a podporoval vedení strany. Od počátku své herecké kariéry se s pozitivním přístupem zaměřoval na rozvoj divadelního umění.

Jimi uvedené fakta a prohlášení jsou k ničemu. Pocházejí od zlomyslných jedinců, kteří se pomocí opovrženíhodných prostředků snaží pošpinit image Xiao Zhana. Získali jsme příslušné důkazy a případ bude nahlášen Úřadu pro veřejnou bezpečnost (Policie). Xiao Zhan a studio bude vždy chránit zájmy naší země a nikdy nebude omlouvat takové nezákonné a trestné činy.

Nedávno se objevili neznámí uživatelé vydávající se za Xiao Zhana, jeho studio a zaměstnance. Používali veřejné sociální sítě k publikování falešných věcí a prohlášení, vybírání peněz od lidí, podněcování lidí ke kybernetickému násilí a dalších činů.

Toto jednání má vážný dopad na jméno a pověst Xiao Zhana. Pachatelé, kteří útočili a očerňovali ostatní, budou dle práva přísně potrestáni!“


O pár dní později Xiao Zhan zveřejnil další obrázek, který se opět ukázal být symbolem jeho nového singlu nesoucího název Light. Je to poprvé, co spolupracoval s týmem ze Severní Ameriky, Severní Evropy, Španělska a Holandska. Prohlásil, že je to poprvé, co se pokusil o píseň ve stylu R&B. K písni uvedl: Cokoliv se stalo v minulost bude vyryto v mých vzpomínkách. Jsem vděčný za všechnu dobře míněnou kritiku a tipy ke zlepšení. Dozrávání je součástí cesty.“Žíly a cévy jsou spojeny srdcem. Modré a červené čáry se prolínají a vytvářejí tak lásku, která je odrazem světla,“ prohlásil v rozhovoru pro QQ Music.

Stejně jako v případě písně Ode to the Red Plum Blossom trhá se singlem Light rekordy. Ani ne za tři hodiny po zveřejnění získal singl status Triple Diamond Record v hudebním žebříčku QQ Music. Dále kraluje na prvním místě v kategoriích Weekly, Monthly, Anual a All-times. Navíc se oficiálně stal nejprodávanějším singlem na platformě Tencent. Singl si můžete poslechnout zde, zde a zde.

Čím dál tím více se začínají objevovat zprávy uvádějící, že se konečně dočkáme odvysílání dramatu The Majesty of Wolf. Jednání WeTV a YOUKOU tomu nasvědčuje. Na odvysílání dramatu čekají fanoušci neuvěřitelné tři roky.

Značky, které se od Xiao Zhana odvrátily, postupně začínají měnit své stanoviska a navracejí se k němu. Jistě jste si všimli, že v Asii jsou v poslední době oblíbené nejrůznější žebříčky oblíbenosti a krásy, ve kterých hlasují právě fanoušci. Není překvapivé, že mnohých z nich v Číně právě vévodí Xiao Zhan, kdy je Wang Yibo těsně za ním. Na sociálních sítích se nic neschová a tak jeho fanoušci vypátrali, že světoznámá Shakira dala 'líbí se mi' na post uvádějící, že je Xiao Zhan ukázkový 'husband material'.

Co říkáte na jeho postupný návrat?

 
ZDROJ: popjok.com & y.qq.com & weibo.com & 38jiejie.com & twitter.com/XiaozhanUnion & theartofdramas.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9