Ain z TST v tichosti narukoval

18:44 | 10.04.2020 Xiunka 0
Leader skupiny TST, který se narodil v roce 1994, nastoupil ke splnění své občanské povinnosti v podobě povinné vojenské služby.
Ain
Ain FOTO: twitter.com/FS7_official
Společnost KJ Music Entertainment zveřejnila na fancafe skupiny TST prohlášení, kterým informovala fanoušky o tom, že leader Ain v tichosti narukoval dne 6. dubna. Dle prohlášení si přál Ain narukovat, aniž bys se předem prozradilo datum, místo a čas jeho zařazení. Společnost požádala fanoušky o porozumění a ujistila je, že brzy zveřejní adresu, na kterou mu budou moci posílat dopisy.

Ain původně debutoval v roce 2013 jako leader skupiny NOM společně s Yohanem a K. Poté, co se skupina v roce 2016 rozpadla, tak se všichni tři připojili k debutující skupině 7STONE, která nakonec uskutečnila začátkem roku 2017 debut jako TopSecret. Znovu byl jmenován vedoucím skupiny, hlavním zpěvákem a tanečníkem.

Skupina v dubnu změnila své pojmenování na TST a nedávno uskutečnila comeback se sexy synth pop písní Countdown.

Ain je druhým členem skupiny, který nastoupil ke splnění své občanské povinnosti. K narukoval v březnu 2019 jako pracovník veřejných služeb. Skupina je ještě v dalším oslabení, jelikož od začátku roku 2019 má Wooyoung hiatus ze zdravotních důvodů.

Ainovi přejeme poklidnou vojenskou službu.

ZDROJ: whatthekpop.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9