VICTON řešili nové album, přezdívky a přátelství

19:00 | 29.03.2020 Eunka 0
Chlapci ze skupiny VICTON hovořili o svém novém mini albu, přátelství, výzvách a přezdívkách. To vše během focení pro časopis Singles Korea.
Se Jun a Su Bin pro Singles
Se Jun a Su Bin pro Singles FOTO: Singles Korea
Během rozhovoru byli chlapci požádáni, aby se nějak popsali pro ty, kteří je ještě neobjevili. Chan řekl: "Jsme skupina lidí, kteří se liší od ostatních a jsou jedineční. Všech sedm z nás se od sebe liší a jsme všichni něčím zvláštní." Han Seung Woo dodal: "Jsme jedineční, ale také pohodoví, takže mezi námi nic nevyvolává třenice."

Nové mini album Continuous zahrnuje dosud největší účast členů ze všech dosud vydaných alb. "Chtěli jsme ukázat, jak jsme se změnili," řekl Byung Chan. "Vložili jsme do toho naše srdce a duše, protože jsme se vrátili jako celá skupina. Všichni členové se podíleli na psaní a skladání textů a naše názory se projevily také v naší choreografii a vystoupeních."

Han Seung Woo řekl, že se stále cítí jako nováček, přestože debutovali v roce 2016. Dodal: "Nechci přiznat, jak dlouho to trvalo, ale když vidím, jak se členové zlepšili, věřím, že tento čas už máme za sebou. Dokážeme efektivně zvládnout choreografii nebo píseň, takže jsme rychlejší v učení věcí a díky tomu máme trochu víc času. Myslím, že jsme si mohli i lépe užít proces zdokonalování našeho vystoupení.“ Byung Chan poznamenal: "To je pravda. Postupem času jsme sice ztratili výdrž a soustředění, ale bylo úžasné, jak jsme v synchronizaci dokončili to, co jsme potřebovali."

Jaké nové výzvy, kvůli albu Continuous přijali? Seung Sik odpověděl: "Continuous je naše první album, které má celkový koncept. Předtím jsme ukázali několik různých stránek, protože každé album mělo v sobě různé koncepty, ale tentokrát je tu jen jeden souvislý příběh.“ Také uvedl, že úmyslně začali a ukončili seznam skladeb slovem Night (první písnička na jejich albu se jmenuje Nightmare a poslední White Night), a doporučil, aby lidé poslouchali písně podle pořadí.

Členové si také vybrali své oblíbené texty z alba. Hanse jmenoval svůj text z Howling, který říká: 'Narazil jsem na skalní dno a vyju jako hladovějící zvíře.' K tomu dodal: "Když jsem psal ten text, myslel jsem si, že by bylo dobré psát ho z pohledu vlkodlaka. Text se mi líbí, protože to vypadá, jako by nastavil identitu písně." Chlapi hovořili o zpětné vazbě, ve kterou doufají. Han Se řekl, že chce slyšet: "Opravdu explodovali", zatímco Byung Chan řekl, že zpětná vazba, kterou chce zaznamenat je: "Konečně prorazili!" Se Jun popsal, že chce, aby lidé říkali, že našli svůj jedinečný styl, zatímco Su Bin prohlásil, že by byl rád, kdyby dostávali spoustu nabídek. "Řekli jsme, že chceme spolupracovat se spoustou skladatelů, textařů a choreografů, takže chci zkusit zábavné projekty s mnoha různými lidmi," dodal.

Také promluvili o svých oblíbených přezdívkách, které jim dali fanoušci. Han Se přiznal: "Líbí se mi přezdívky Sese a Dyojung, což znamená Do Hanse Fairy. Mými oblíbenými jsou pravděpodobně ty, kterými mě fanoušci nazývají nejčastěji." Byung Chan uvedl jako svou oblíbenou přezdívku Jeonju Spy. Vysvětlil: "Když jsem byl v jedné survival show, jel jsem do svého rodného města Jeonju a jedna žena mě požádala o telefonní číslo. Řekl jsem jí, že mám zvláštní povolání, takže jí nemohu dát své telefonní číslo. Příběh vyšel, když se show vysílala a tak jsem dostal tuto přezdívku. Líbí se mi, protože mi tak říká hodně lidí."

Han Seung Woo zvolil jako svou oblíbenou přezdívku Wooya. "Moji rodiče, fanoušci a přátelé mi říkají Wooya. Také jsem tak pojmenoval svůj účet na Instagramu." Su Bin sdělil, že jeho oblíbená přezdívka je Sub, a tu mu dal Han Se. Seung Sik se smíchem prozradil, že mu říkají Potato (brambor). Han Se dodal, že v choreografii k písni Nightmare je jeden pohyb, který když Seung Sik předvede, říkají mu bramborové tornádo. Se Jun odhalil, že než se narodil, snila jeho matka o jahodách, proto mu fanoušci říkají Jahodová princezna. Chan řekl, že má pouze jednu slavnou přezdívku, a tou je Heo-caron. Pravým jménem se totiž jmenuje Heo, a mezi fanoušky i kolegy se stal známým jako Heo-caron, když na schůzce s fanoušky plakal a jeho oči vypadaly jako makronky. 

 

Jak by členové VICTON definovali slovo přátelství? Seung Sik řekl: "Jelikož jsme spolu trávili posledních pět let každý den, jsou časy, kdy se hádáme a také časy, kdy je nám dobře. Doufám, že to tak zůstane." Han Seung Woo popsal přátelství jako důvěrnost. Vysvětlil: "Není tam cítit velký pocit prázdnoty, když něco důvěrného zmizí? I když se navzájem dobře známe, nezapomínáme na to, že jsme si navzájem vzácní. Kdyby ta důvěrnost zmizela, myslím, že by nám dlouho chyběla."

Byung Chan řekl, že přátelství je pilířem podpory. "Je to něco, co tě popadne a zvedne, když spadneš," zdůraznil. Han Se popsal přátelství jako bibimbap, korejskou misku, ve které se mísí různé ingredience. "Stejně jako bibimbap, kde můžete dosáhnout chuti pouze tehdy, když odvedete dobrou práci při míchání různých ingrediencí, záříme nejjasnější, když jsme všichni spolu," uvedl. 

Se Jun připustil: "Často si myslím, že i kdybych se znovu narodil, nemohl bych se s tak skvělou skupinou lidí znovu setkat. Když jsem doma nebo na dovolené, hodně přemýšlím o ostatních členech. Jsou chvíle, kdy mě na koleji stresují různé každodenní zvyky a zvuky, neboť kluci chatují v obývacím pokoji, sprchují se nebo chrápou, ale když jsem doma, tak mi to chybí." Su Bin na závěr řekl: "Je to jako moje původní rozhodnutí. Když jsem byl ve škole se svými přáteli, nestavěl jsem kolem sebe zdi vychloubáním nebo argumentací. Chci si navždy udržet toto smýšlení."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: Singles Korea

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,5%
Japonsko
34,7%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9