Jaké role si vybírá Lee Se Young?

18:00 | 20.03.2020 Eunka 0
Mladá herečka Lee Se Young fotila pro známý časopis Singles Korea a prozradila, jaké si vybírá role. Hovořila i o seriálu Memorist.
Lee Se Young
Lee Se Young FOTO: Singles Korea
V nedávném rozhovoru a pro časopis Singles mluvila Lee Se Young o svém novém dramatu Memorist a svých cílech, které jako herečka má. Memorist se vysílá od 11. března a jde o nový mysteriózní thriller o Dong Baekovi, detektivovi s nadpřirozenými schopnostmi, a Han Sun Mi, geniální profilerce, kteří spojili síly, aby pronásledovali tajemného sériového vraha.

Lee Se Young vysvětlila, proč se rozhodla přijmout roli Han Sun Mi: "Vždycky jsem snila o tom, že budu hrát charismatickou postavu, která by se postarala o příběh. Sun Mi je přesně taková postava a já jsem si pomyslela, že to bude skvělá příležitost ukázat svou novou stránku."

Během diskuse o tom, co považuje za silné stránky dramatu, herečka poznamenala: "Dong Baek, postava, kterou v dramatu hraje Yoo Seung Ho, a moje postava, tedy Sun Mi, jsou z hlediska osobností úplnými protiklady. Naprostými protiklady z hlediska jejich vyšetřovacích metod."Dále prokračovala: "První věc, na kterou by se mělo dát pozor, je způsob, jakým obě postavy řeší zločin svým rozlišovacím způsobem. Druhou věcí je zábavná hádanka, jak zjistit, kdo je zločinec. Také bych chtěla jmenovat odhodlání Sun Mi a její sexuální přitažlivost."

Lee Se Young, která debutovala jako dětská herečka, dále odhalila, že i když hraje již více než dvě desetiletí, stále přijímá nové výzvy a zkouší nové věci. Upřímně přiznala: "Stále existuje tolik druhů herectví, které chci zkusit. Od skutečného, staromódního herectví, které by vyžadovalo, abych použila své tělo, až po komické herectví, které je závislé na tom, že jsem legrační. Chci vyzkoušet všechno, co umím."

Herečka vysvětlila, že její touha přijímat nové výzvy je nejdůležitějším faktorem při výběru jejích hereckých projektů. "Když vás příběh vtáhne a když má postava v rámci zápletky důležitou roli, jedná se o projekty, které mě upoutají," řekla.

"Pokud jde o tyto projekty," pokračovala, "myslím, že jsem více přitahována k postavám nebo tématům, které jsem ještě předtím nezkusila. The Crowned Clown a Doctor John, ve kterých jsem se objevila v loňském roce, byly pro mě novými výzvami."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: Singles Korea

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,5%
Japonsko
34,7%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9