Soobin: Budu šťastný, dokud nás bude pět

19:30 | 30.03.2020 Xiunka 0
Oblíbená rookie skupina TXT zapózovala pro magazín DAZED, kterému poskytla také krátký rozhovor. Co chlapci prozradili?
TXT
TXT FOTO: soompi.com

Během rozhovoru, který následoval po focení, Soobin pronesl: „Snažím se být vůdcem, který se vždy postará o to, abychom společně kráčeli vpřed a nikoho za sebou nenechali. Dokud spolu budeme kráčet jako pětka, budu šťasten. Nemyslím si, že opravdu záleží na tom, jak rychle postupujeme vpřed po naší cestě.“


Skupina TXT začátkem března oslavila své první výročí. Za svou krátkou dobu působení byla schopna získat významné ocenění, která může být skupině uděleno pouze jednou. Během Mnet Asian Music Awards 2019 si chlapci odnesli ocenění Rookie of the Year.

Při ohlédnutí zpět Yeonjun uvedl: „Když jsem byl ve třetím ročníku střední školy, učil jsem se tancovat na taneční akademii a měl jsem možnost tančit jako backup tanečník během Melon Music Awards. Tehdy se mi prohnalo myslí, že chci na pódiu stát ještě jednou. Vzpomínka na zvuk jména TXT v Gocheok Sky Dome je v mé mysli stále jasná. Mé minulé sny a štěstí se v tu chvíli mísili dohromady. Připadalo mi to jako sen.“

K prvnímu výročí chlapci nahráli cover slavné písně In My Blood od kanadského zpěváka, který se jmenuje Shawn Mendes.Pokud vás zajímá, jak oslovuje Jimin z BTS nováčky v Big Hit, pak tuto skutečnost prozradil během V Live vysílání. Nacházel se ve studiu, které běžně používají TXT. Během hledání čistého papíru k sepsání nějakých názvů filmů pobavil fanoušky nazýváním svých mladších kolegů “miminky”. (pozn. red. originál “the babies”)

Yeonjun prozradil, že ho přezdívka potěšila: „Jimin nám dost často říká miminka. Trošku se mi z toho rozbušilo srdce. Taky jsem si uvědomil, že ač jsem nejstarší člen skupiny, jsem o hodně mladší než kluci z BTS a pro ně jsem pořád roztomilý. Takže, i když to působilo zvláštně, taky se mi to líbilo.”


ZDROJ: soompi.com

 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9