Kim Junsu a Frank Wildhorn jsou si velmi blízcí

19:00 | 04.03.2020 Xiunka 0
Kim Junsu a Frank Wildhorn si utvořili silné přátelství a překonali tak hranice muzikálového herce a skladatele.
Kim Junsu & Frank Wildhorn
Kim Junsu & Frank Wildhorn FOTO: gettyimages.co.uk

Jejich společné působení jsme si mohli užít v muzikálech Dracula, Death Note a Xcalibur. Poprvé se setkali v roce 2014 během muzikálu Dracula. Frank Wildhorn řekl: „Předtím, než Kim Junsu ztvárnil Draculu, po celém světe jej hráli muži v jejich čtyřiceti až padesáti letech. Ale v Koreji Kim Junsu prohlásil, že chce stvořit postavu, která se stane upírem ve svých dvaceti. Změnilo to příběh. Po tom všem je nynější Dracula jeho nápad.“

Dracula, jehož ztvárnil Kim Junsu, je neodolatelnou postavou, která po emocionální stránce trpí. Jeho chraplavý hlas a melodie Franka Wildhorna dohromady zachytili něco, co se jen tak neslyší. Zejména pěvecké dovednosti Kim Junsua byly odhaleny v částech Fresh Blood a It’s Over.

V listopadu loňského roku bylo oznámeno, že si Kim Junsu opět v novém zpracování zahraje Draculu.

V roce 2015 spolupracovali na muzikálu Death Note, který zachycuje strhující bitvu mezi geniálním středoškolákem Light Yagami žijícím v Tokyu, který pohrdá zločinci, a tajemným detektivem známým pouze jako L. Kim Junsu ztvárnil L a Hong Kwang Ho Lighta.Muzikálové pojetí Xcalibur pojednává o legendárním králi Artušovi. Mýtickém hrdinovi, chránícím starou Británii, která trpí kvůli Sasům. Příběh zachycuje cestu obyčejného muže, z kterého se postupně stává uznávaný král. Kim Junsu ztvárnil Artuše, mladého muže, který se narodil s královským osudem. Frank Wildhorn měl na starosti komponování celého muzikálu.

Kim Junsu dokázal skvěle vykreslit emoční změny mladíka, který se stává skutečným králem tím, že překonává útrapy. Netřeba dodávat, že pěvecký výkon a také styl herectví Kim Junsua dodal postavě to pravé ořechové.

Frank Wildhorn pochválil Kim Junsua za jeho kouzelnou auru a dokonalé ztvárnění Artuše. Není to poprvé, co jej uznávaný skladatel pochválil nebo o něm hovořil. V minulosti v jednom rozhovoru prohlásil: „Kim Junsu je muzikálový herec, který na mě má dobrý vliv. Máme speciální vztah.“

Máte rádi muzikály, ve kterých hraje Kim Junsu?


ZDROJ: musicalholic21.wordpress.com


Diskuze

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9