Společnost FNC bojuje proti narušování soukromí členů SF9

13:30 | 11.02.2020 Xiunka 1
Se stoupající popularitou skupiny SF9 čím dál více fanoušků narušuje osobní život členů. Jejich zastupující společnost začala jednat.
SF9
SF9 FOTO: soompi.com
Společnost FNC Entertainment zveřejnila na fancafe skupiny SF9 oficiální prohlášení, v němž oznámila, že se nebude držet zpátky a hodlá zakročit proti určitým fanouškům.

Uvedla: „Dobrý den, tady je společnost zastupující SF9. Jsme upřímně vděční FANTASY, kteří vždy milují a povzbuzují skupinu, dodávají členům sílu prostřednictvím jejich podpory. Existuje menšina fanoušků, která čím dál tím více narušuje soukromý život členů. Toto narušování zahrnuje získávání osobních kontaktů členů, volání jim během živého vysílání, zasílání zpráv nebo osobní kontaktování, sledování jich během osobních aktivit a navštěvování jejich dormu.

Pokud provedete jakoukoliv z výše vyjmenovaných věcí, bude vaše registrace ve fanklubu odstraněna a v budoucnu zakázána. Bude vám zakázán přístup na oficiálně naplánované aktivity skupiny, jako jsou veřejná vysílání, fansigny a setkání s fanoušky. Pokud ve výkonu těchto aktivit budete pokračovat, podnikneme právní kroky a požádáme všechny fanoušky o spolupráci.

Tak moc, jako milujete SF9, respektujte prosím osobní život členů.

Děkujeme.“


Co říkáte na prohlášení společnosti? Jste za něj rádi? Pokud by se naskytla nějaká příležitost, nahlásili byste škodlivé jednání, kterého by se dopustil nějaký fanoušek?


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9