Kim Junsu se ohlédl za svou kariérou muzikálového herce

18:00 | 27.01.2020 Xiunka 0
Člen legendárních JYJ patří mezi vyhlášené muzikálové herce. Je to již deset let, co poprvé ztvárnil muzikálovou roli.
Kim Junsu
Kim Junsu FOTO: jaechunsu.wordpress.com/tag/mo...
Kim Junsu na svém instagramovém profilu sdílel fotografii z muzikálu Mozart, což byl vůbec jeho první, ve kterém se objevil. K fotografii uvedl: „Uplynulo mnoho času a dnes je mé desáté výročí jako muzikálového herce. V době, kdy se svět poprvé zdál děsivý a trávil jsem každou noc pláčem kvůli věcem, které mě rozrušovaly a ranily, jsem začal prostě cítit, že vše bude v pořádku. Stal jsem se více zralejším, když jsem se objevil v muzikálu Mozart, který mě po velmi dlouhém čekání spojil s fanoušky a členy publika.

Zatímco jsem stál na vlastních nohách, přemýšlel jsem, jestli si povedu dobře bez něčí pomoci. Vystupoval jsem přede všemi se žánrem, který jsem nikdy předtím nedělal. Bylo to tak hrozivé a děsivé. To, co mi dodalo odvahu, byla skutečnost, že to, co muzikál sdílel se světem, bylo tím, co jsem do něj chtěl také vykřičet. Z toho důvodu jsem byl schopen nashromáždit kuráž, hluboce propadnout novému žánru muzikálu, kde jsem až do teď.

Myslel jsem, že udílení cen a ceny nebudou opět součástí mého života, ale muzikály způsobily, že se vše stalo skutečností. Muzikály se staly zdrojem mého štěstí, paprskem světla a způsobem, jak prorazit. Věřím, že se mi podařilo dosáhnout desátého výročí díky fanouškům a členům publika, kteří kráčeli se mnou a dohlíželi na mě při každém představení a každý moment.

Počínaje Mozart! a poté Tears of Heaven, Elisabeth, December, Dracula, Death Note, Dorian Gray a Xcalibur. Vzácné chvíle, kdy jsem se mohl podílet na tak skvělých inscenacích, jsou všechny díky vám. Nejsem si jist, s jakým muzikálem vás v budoucnu pozdravím, ale slibuji, že udělám každé představení a každý okamžik skvělý. Upřímně bych vám ještě jednou rád poděkoval. Miluji vás.“


Kim Junsu se v současné době připravuje na svou roli v novém zpracování muzikálu Dracula, který má premiéru 22. února.

 
ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9