Gun Hoo a Na Eun mají sourozence!

20:30 | 17.01.2020 Xiunka 4
Fanoušci oblíbeného pořadu The Return of Superman mohou bouřlivě oslavovat. Rodina Park Joo Hoa přivítala na svět třetího potomka.
Rodina Park Joo Hoa
Rodina Park Joo Hoa FOTO: soompi.com

Anna, manželka profesionálního fotbalisty Park Joo Ho, zveřejnila na svém instagramovém profilu fotografii, kterou s nadšením očekávali fanoušci oblíbeného pořadu The Return of Superman. K fotografii svého třetího dítěte přidala popisek: „13.01.2020 Ahoj, baby Park.“ Také popřála svému manželovi vše nejlepší k narozeninám.Během udílení cen 2019 KBS Entertainment Awards, které se konalo v prosinci loňského roku, Park Joo Ho oznámil, že očekává se svou milovanou nový přírůstek do rodiny. Kang Bong Kyu, produkční ředitel pořadu prozradil, že o těhotenství nějakou dobu věděli. Také uvedl, že Anna odcestovala do Švýcarska, aby tam mohla porodit.

Zdroj z pořadu The Return of Superman pro Newsen uvedl: „Dozvěděli jsme se, že se Park Joo Ho narodilo třetí dítě. Gratulujeme. Těšíme se na den, kdy se třetí dítě objeví v pořadu.“

Park Joo Ho je profesionálním fotbalistou, který působil v národním týmu během 2018 FIFA World Cup. Od roku 2011 do 2013 hrál za FC Basel. Během této doby poznal svou manželku Annu. O seznámení se s ní řekl: „Anna pracovala na částečný úvazek v kavárně na fotbalovém stadionu. Nejprve jsem ji uviděl v letadle a pak jsem na ni znovu narazil. Stali jsme se tak přáteli. Jednoho dne se mě zeptala, jestli jsme pouze přátelé nebo nad ní uvažuji jako nad potencionální přítelkyní. Přinutilo mě to zamyslet se nad naším vztahem a tak jsme spolu začali chodit.“

První dcera Na Eun se manželskému páru narodila v roce 2015 a o dva roky později přišel na svět Gun Hoo. I přesto, že je Na Eun ještě malá, ovládá korejštinu, angličtinu, němčinu a španělštinu.

Gratulujeme k narození děťátka a přejeme jeho rodičům hodně radosti, štěstí a úspěchů ve výchově!


ZDROJ: soompi.com
FOTO: instagram.com/annanotpark


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9