Song Kang promluvil o své kariéře a cílech

14:00 | 15.01.2020 Eunka 0
Mladý a sympatický herec Song Kang fotil pro lednové číslo časopisu Singles a zároveň se rozpovídal o své kariéře a cílech, kterých by chtěl letos dosáhnout.
Song Kang
Song Kang FOTO: Singles Korea
Mladý herec Song Kang se nedávno zúčastnil focení pro módní časopis Singles. Na otázku, jaké osoby či ženy ho přitahují, odpověděl: "Raději hledím na osobní kouzlo, než na vzhled, ale mám rád vřelé lidi s aurou."

Poté přiznal, že ačkoli je typem muže, který se dokáže zamilovat na první pohled, svoje city už dané osobě vyjevit neumí.

Dále hovořil o seriálu Sweet Home, ve kterém si zahraje roli Cha Hyun Sooa. Seriál je založen na populárním webovém komixu a jde o thriller a horor dohromady. Z lidí se stávají monstra, která žijí v izolovaném prostoru. V seriálu si zahrají také Lee Jin Wook, Lee Si Young, Kim Nam Hee a Go Min Si. O své roli herec řekl: "Cha Hyun Soo je samotář, který se po násilí ve škole zavře ve svém pokoji. Poté, co ztratí rodinu, se přestěhuje do jiného bytu a zažívá podivné věci. Je mi ho opravdu líto."

 

Song Kang mimo jiné přiznal, že by se chtěl stát takovým hercem jako Jung Kyung Ho, se kterým si zahrál v seriálu When the Devil Calls Your Name. Ohledně toho dodal: "Když Kyung Ho dorazil na plac, atmosféra se úplně změnila. Poté, co jsem viděl, jak se při hraní dívá, jak je úžasný a klidný, pomyslel jsem si, že chci být jako on. Dokonce i o přestávkách měl v ruce scénář a studoval ho. Hodně jsem se od něj naučil."

Jak tráví volný čas? Přiznal, že ve dnech volna zůstává doma a hraje hry nebo jde na procházku či jezdí na kole v parku Hangang.

Na dotaz, jaké cíle si určil pro rok 2020, odvětil: "Jeden cíl jsem si dal už loni, ale zatím jsem ho nedosáhl, tak to chci zkusit tento rok znovu. Rád bych vyhrál cenu pro nejlepšího začínajícího herce. Opravdu bych si to přál! Mám deník, kam si zapisuji různé věci a díky němu zjišťuji, že mnoho mých snů a cílů bylo dosaženo. Proto si letos znovu dávám, a do deníku zapisuji, výše uvedený cíl."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: Singles Korea

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9