Rowoon se radoval z ocenění a řekl, co má letos v plánu

16:00 | 12.01.2020 Eunka 0
Rowoon ze skupiny SF9 měl samozřejmě radost z ceny za herecký výkon v seriálu Extraordinary You. Během rozhovoru s OSEN však hovořil i o svých letošních plánech.
Rowoon
Rowoon FOTO: soompi.com
Během předávání MBC Drama Awards 2019 obdržel spolu s mladým hercem Lee Jae Wookem cenu pro nejlepšího nového herce za seriál Extraordinary You. 

V rozhovoru pro OSEN řekl: "Byl jsem tak nervózní, že jsem při děkovné řeči zapomněl zmínit své milované rodiče, které respektuji a díky, kterým tu jsem. Také velmi lituji, že jsem nezmínil členy skupiny, kteří mi stáli po boku, a manažera i zaměstnance agentury, kteří tvrdě pracovali celých šest měsíců."

Poté pokračoval: "Ještě v autě, cestou na předávání cen, se mě manažer zeptal: 'Jak myslíš, že to dopadne?' Neměl jsem žádná očekávání a nic jsem si nepřipravil, takže jsem nebyl nervózní a říkal jsem si, že si celou událost užiju. Jakmile jsem obdržel cenu, členové skupiny mě kontaktovali, aby mi poblahopřáli. Když skončilo předávání cen, zanechal jsem zprávu v našem skupinovém chatu."

Rowoon byl oceněn za skvělé ztvárnění postavy Ha Rooa v seriálu Extraordinary You. Ohledně seriálu prozradil: "Byl to projekt, díky kterému jsem objevil nový druh zábavy při hraní. Ten projekt mě přiměl přemýšlet o tom, že budu hrát ještě vzácnějším způsobem, tak si myslím, že na něj nezapomenu do konce života."

Seriál Extraordinary You získal na MBC Drama Awards i další ceny. Rovnou dvě ceny obdržela herečka Kim Hye Yoon a drama získalo i ocenění diváků, stalo se tedy seriálem roku. Rowoon poznamenal: "Myslím, že ocenění od diváků je obzvláště smysluplné, a také myslím, že jedinečný koncept a příběh dramatu, byl okouzlující."

Rowoon také získal cenu pro nejlepšího herce na Grimae Awards a cenu nazvanou mužský idol-herec na Korea First Brand Awards 2020. 

Jaké má nyní plány? Jelikož má skupina SF9 comeback, soustředí se na něj, tudíž řekl: "V roce 2020 se nejprve zaměřím na propagaci nového alba se skupinou. Díky zájmu a lásce od mnoha lidí získáváme sílu a tvrdě pracujeme. Co se herectví týká, pokud se objeví dobrá postava, chci ji hrát bez ohledu na to, zda to bude malá nebo velká role."

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9