Za rozpuštění X1 se omluvili všichni členové

14:15 | 13.01.2020 Xiunka 0
Minulý týden skončil sen o propagacích projektové skupiny X1. Zbývající čtyři členové se omluvili fanouškům.
Son Dong Pyo & Cha Jun Ho
Son Dong Pyo & Cha Jun Ho FOTO: soompi.com
Minulý týden bylo oznámeno rozpuštění projektové skupiny X1, která tak nezvládla skandál okolo survival pořadu Produce. O samotném rozpuštění X1 rozhodli zástupci společností zastupující jednotlivé členy. Hlasovací proces a celkově průběh rozhodování o rozpuštění projektové skupiny se nelíbí fanouškům. Na názor členů se nebral ohled a navíc za rozpuštění projektové skupiny se omlouvají oni a ne ti, kteří o tomto rozhodli. Omluvy si můžete přečíst zde a zde.

Nyní se pojďme zaměřit na poslední omluvy zbývajících členů. Společnost DSP Media zveřejnila ručně psaný dopis, který napsal Son Dong Pyo. Zní: „Ahoj, tady je Son Dong Pyo. Nejprve ze všeho našim ONE IT, které tak moc miluji! Během doby, která se může zdát krátká nebo dlouhá, vám děkuji mockrát za to, že jste mi dali tolik lásky. Byl jsem schopen zazářit a prožít šťastné chvíle právě díky vám.

Chtěl bych vyjádřit vděčnost Swing Entertainment a všem zaměstnancům, s nimiž jsme spolupracovali a kteří nám umožnili radostně působit při propagacích X1. Mnohokrát děkuji našim ONE IT, kteří mi pomohli mít nezapomenutelné vzpomínky a zážitky, věnovali mi vřelou lásku a drželi mě za ruku. Budu pilně pracovat, abych mohl opět držet vaše ruce dříve, než-li později.

Doufám, že na naší cestě vpřed se budeme moci na sebe nadále spolehnout a společně krok po kroku růst. ONE IT, které budu nadále milovat! Jsem vám tak vděčný a miluji vás.

Pojďme spolu být navždy.

Od Son Dong Pyo.“


Na twitterovém účtu společnosti Woollim Entertainment byl zveřejněn ručně psaný dopis, který napsal Cha Jun Ho. Stojí v něm: „Ahoj, tady je Cha Jun Ho. Byly opravdu šťastné dny, u kterých jsem pociťoval, že jsou jako sen právě díky fanouškům, kteří nám zasílali nezměrnou lásku a zůstali po našem boku. Uvědomil jsem si, kolik síly mohu získat z toho být milován.

Při společných propagacích se členy jsem zažil opravdu skvělé zkušenosti a naučil se hodně. Díky podpoře fanoušků, kteří nás mají rádi, jsem byl schopen získat sílu pilně pracovat. Jsem opravdu vděčný, že jsem získal dobré starší bratry, přátele a mladší bratry, kteří se mnou budou navždy. Nikdy nebudu schopen zapomenout na časy, kdy jsme společně plakali, smáli a psali si.

Mnohokrát děkuji Swing rodině, která nebyla schopna spát a tvrdě pracovala společně s námi.  Budu podporovat úspěch našich členů v jejich individuálních cestách.

Mockrát vám děkuji, že jste byli se mnou v roce 2019, který byl jako sen. Budu pilně pracovat, abych se mohl před vámi působivě co nejrychleji objevit.

ONE IT, moc vás miluji.“
Na twitterovém účtu společnosti Play M Entertainment byl zveřejněn tento ručně psaný dopis: „Ahoj, tady je Han Seung Woo. Nejprve ze všeho bych se chtěl omluvit za způsobení znepokojení všem fanouškům, kteří se o novinkách dozvěděli skrze novinové články. Díky X1 aktivitám jsem se toho hodně naučil. Okamžiky, které jsem prožil se členy X1 byly tak vzácné a jsem za ně vděčný.

Rád bych vyjádřil svou vděčnost a omluvil se členům X1, kteří ve mě věřili navzdory mé víře, že jsem byl někým, kdo neměl vlastnosti vůdce. Přestože jsem nikdo, byl jsem schopen stanout na pódiu díky fanouškům, kteří mě neustále naplňovali láskou. Cením si těchto okamžiků a ohlížím se na ně s vděčností. Opravdu jsem si lámal hlavu tím, jak jsem byl schopen setkat se s tolika ONE IT, vystupovat na pódiu a získat tolik lásky. Byl jsem šťastný v každičký okamžik díky fanouškům, kteří někomu, kdo je nikým, zazářit. Děkuji vám.

Ještě jednou děkuji ONE IT a členům X1, kteří mě obdarovali touto drahocennou chvílí, o které jsem mohl jen snít. Navždy budu tyto vzpomínky opatrovat. Chtěl bych vyjádřit vděčnost také zaměstnancům Swing Entertainment, kteří s námi pilně spolupracovali.

Přestože je děsivé psát tyto slova písmeno po písmenu s mými chabými psacími dovednostmi, sbíral jsem kuráž to udělat.

Stanu se Han Seung Woo, který dokáže oplatit lásku všem, kdo mě vždy podporují a věří ve mně.

Děkuji.“


Společnost Brand New Music zveřejnila na svém twitterovém účtu poslední omluvu zbývajícího člena X1, kterým je Lee Eun Sang. Jeho ručně psaný dopis zní: „Ahoj, tady je Lee Eun Sang. Děkuji ONE IT, kteří byli s X1 a také každému, kdo nás podporoval. Byl jsem šťastný do té míry, že to nedokážu popsat slovy. Umožnili jste mi vytvořit si vzpomínky, které budu opečovávat a rozmýšlet nad nimi po zbytek mého života.

Ohlédnul jsem se nad těmito vzácnými okamžiky, které byly jako sen. Důvodem, proč jsem byl schopen po všechny tyto chvíle být šťastný jsou ONE IT, kteří poháněli X1, stejně tak členové, kteří byli upřímně se mnou a všichni zaměstnanci, jež nám pomohli.

Upřímně je tu stále patrný pochmurný pocit v mém srdci, ale budu tvrdě pracovat, abych mohl v budoucnu směřovat k ještě většímu snu. Je to něco, po čem dlouho toužím.

Další 'ahoj' ode mě přinese více naděje a touhy.

Děkuji vám. Omlouvám se a miluji vás.

Od Lee Eun Sang.“
 
 
ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9