Joy a Rowoon vyprávěli o životě idolů a bydlení

14:00 | 12.01.2020 Eunka 0
Joy z Red Velvet a Rowoon z SF9 v pořadu Happy Together vyprávěli o životě idolů a také o bydlení, pravidlech a dalších věcech.
Joy a Rowoon
Joy a Rowoon FOTO: soompi.com
Co o svém životě a bydlení řekli Joy ze skupiny Red Velvet a Rowoon z SF9? Oba navštívili show Happy Together a Joy začala: "Nyní mám mnohem víc volnosti. Dříve jsem držela dietu, fotila jsem se po vážení, musela jsem posílat fotografie toho, co jsem snědla, nemohla jsem jít bez povolení ven a měla zákaz vycházení po 23 hodině. Nyní má každá členka vlastní pokoj. Je to pěkné. Ačkoli jsme si blízké, každá z nás má jiný rozvrh. Když jsem natáčela seriál a vracela se domů pozdě, vždycky jsem se cítila špatně, když jsem musela rozsvítit. Proto jsem zapínala baterku na telefonu, abych si mohla nanést krém."

Jak tedy vypadá byt Red Velvet? Joy vysvětlila: "Pokoje jsou velké. Čtyři pokoje jsou pěkné, ale jedna místnost vypadá spíše jako komora. Nejprve jsme navrhovaly, že budeme bydlet každá jinde, ale agentura nás chtěla mít pohromadě. Seulgi tedy řekla, že se nastěhuje do komory, ale její jedinou podmínkou bylo že využije chodbu a obývací pokoj jako svou šatnu. Abychom navzájem respektovaly svoje soukromí, zavedly jsme pravidlo, že ve skupinovém chatu musíme požádat o povolení, pokud jde o návštěvy. Musím například uvést: 'Moje máma mě za chvíli přijde navštívit,' a požádat o svolení."

Když se Yoo Jae Suk zeptal, zda návštěva není povolena, pokud jedna členka nesouhlasí, Joy odpověděla: "To se nestává, ale jednou jsem pozvala svého nejmladšího sourozence do svého pokoje, aniž bych to někomu řekla, a obdržela jsem stížnost od členek. Řekly mi, že jsem to měla říct předem a že se to nedělá, tak jsem se omluvila."

Jaká pravidla mají u SF9? Rowoon přiznal: "Myslím, že to máme podobné. Když jsem doma, chci se cítit uvolněně a chci chránit prostor, který nazýváme domov. Prádlo pereme dohromady a protože bylo těžké sledovat, které komu patří, zavedli jsme pravidlo, že každý člen nosí spodní prádlo jiné značky. Nosím prádlo značky, kterou mám rád, ale jednou si stejnou značku oblékl i jiný člen a tak jsem mu řekl, že to není správné. Pokud jde o ponožky, vzdal jsem se jich. Nekupuju pěkné ponožky, stačí úplně obyčejné."

Joy na toto téma řekla: "Naše oblečení se hodně promíchá a někdy zmizí. Nechápu to, protože ho nikdo nevzal, ale prostě zmizelo. Neděje se to jen mně. Ostatní členky se také ptají, proč jejich oblečení zmizelo. Dříve jsme určovaly někoho, kdo bude prát, ale pak jsme udělaly pravidlo, že si každá pere vlastní prádlo."

Jsou tato pravidla náročná? Yoo Jae Suk na závěr poznamenal: "Žijete nyní podle přísných pravidel, ale díky tomu se můžete vyhnout malým i velkým hádkám." S tím Joy i Rowoon rádi souhlasili.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9