Jak probíhalo rozhodování o rozpadu X1?

11:10 | 10.01.2020 Xiunka 1
Fanoušky bývalé projektové skupiny X1 doslova zvedl ze židle hlasovací proces, kterým bylo rozhodnuto o jejím rozpuštění. Co poslední píseň? Video na rozloučenou? Můžeme něco očekávat?
X1
X1 FOTO: soompi.com
Začátkem tohoto týdne bylo oznámeno rozpuštění projektové skupiny X1, která tak neustála skandál okolo survival pořadu Produce. Nechvalně známý magazín Dispatch sdílel informace o hlasovacím procesu zabývajícím se budoucností X1. Podle zprávy se zástupci společností zastupující jednotlivé členy setkali v CJ ENM dne 6. ledna. Setkání se zúčastnili Cho Yoo Myung (CEO Swing Entertainment) a dále zástupci ze společností Play M Entertainment (Han Seungwoo), Yuehua Entertainment (Cho Seungyoun), TOP Media (Kim Wooseok), OUI Entertainment (Kim Yohan), MBK Entertainment (Lee Hangyul a Nam Dohyon), Woollim Entertainment (Cha Junho), DSP Media (Son Dongpyo), Brand New Entertainment (Lee Eunsang) a Starship Entertainment (Kang Minhee a Song Hyeongjun).

Před samotným započetím hlasování měli zástupci společností údajně zhruba hodinu rozebírat budoucnost projektové skupiny. Následně zástupci devíti společností provedli anonymní hlasování s tím, že pokud by došlo k jednomyslné shodě, projektová skupina by pokračovala. K tomu bohužel nedošlo. Zástupci čtyř společností hlasovali pro pokračování projektové skupiny a čtyři pro její ukončení. Z hlasu jednoho ze zástupců společností se nedalo vyčíst, pro co hlasoval. Z toho důvodu jeho hlas nebyl platný. Hlasovací proces to ovšem neovlivnilo, protože rozhodující byly hlasy čtyř zástupců, kteří hlasovali pro ukončení.  Celý hlasovací proces měl trvat zhruba deset minut.

Ačkoliv jeden ze zástupců společností navrhl, aby se s oznámením o rozpadu projektové skupiny počkalo několik dní, ostatní souhlasili s tím, že je to lepší oznámit, co nejdříve. Vedení CJ ENM, které během hlasování opustilo místnost, se poté vrátilo a vyslechlo si rozhodnutí zástupců společností. Všichni souhlasili, že zůstanou v místnosti, dokud CJ ENM nevydá oficiální prohlášení. Udělali to z důvodu zamezení úniku informací.

Cho Yoo Myung údajně využil příležitosti a navrhl zástupcům společností, aby se k nim členové projektové skupiny připojili a mohli si tak vyslechnout jejich rozhodnutí a také to, co je k tomu vedlo. Ovšem zástupci společností tuto možnost zamítli s tím, že to se členy již projednali. To se ovšem nelíbí fanouškům projektové skupiny. Dle nich hlasovací proces měli uskutečnit členové skupiny a ne zástupci společností.

Členové byli o rozpuštění projektové skupiny informováni zhruba dvě hodiny po započetí setkání zástupců společností a přibližně půl hodiny před zveřejněním samotné zprávy.

Dispatch dále uvedl, že Cho Yoo Myung navrhl, aby projektová skupina vydala závěrečnou píseň, kterou nahrála v zimě. Několik zástupců společností bylo ovšem proti. Další byl návrh natočení videa na rozloučenou. Opět neprošel.

Fanouškům se kromě hlasovacího procesu nelíbí také skutečnost, že za rozpuštění projektové skupiny se omlouvají její členové a ne ti, kteří toto rozhodnutí učinili.

Co říkáte na hlasovací proces? Byl dle vás učiněn správně? Uvítali byste píseň nebo video na rozloučenou?


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9