Kang Daniel a celosvětová značka Puma zahájili spolupráci

18:30 | 16.01.2020 Xiunka 0
Oblíbený sólista, který v minulosti působil v bývalé projektové skupině WANNA ONE, se stal tváří celosvětové značky Puma.
Kang Daniel
Kang Daniel FOTO: soompi.com
Nová kampaň RS-X CUBE v sobě nese poselství 'speciální vztah mezi tebou a mnou'. Toto poselství nejenom symbolizuje silný vztah mezi Kang Danielem a jeho fanoušky, ale také snahu o posílení partnerství mezi Kang Danielem a celosvětovou značkou Puma.

Produkt spolupráce se nazývá RS-X3. Součástí bude známá kolekce RS (Running System). Na oslavu zahájení kampaně RS-X CUBE bude probíhat propagační akce KD CUBE ROOM. Návštěvníci se budou moci těšit z exkluzivního obsahu a to doposud nevydaných speciálních videí, nových reklamních předmětů a video rozhovoru s Kang Danielem.

Propagační akce bude probíhat od 17. do 29. ledna Puma Apgujeong Store a od 1. do 14. února Puma Busan Sports Gwangbok Store. Kromě toho se bude konat akce ohledně možnosti účastnit se fansignu.

V závislosti na oznámení nové spolupráce mezi Kang Danielem a značkou Puma vydala KONNECT Entertainment prohlášení, v němž uvedla, že potřebné předměty, díky kterým se budou moci fanoušci účastnit fansignu, budou zahrnuty v krabicích od bot RS-X CUBE. O harmonogramu fansignu a dalších aktivitách nebylo ovšem doposud rozhodnuto.V prohlášení společnosti stojí: „Kang Daniel se v současné době zaměřuje na zotavení se. Jakmile bude stanoven harmonogram jeho nových aktivit, vydáme oficiální prohlášení.“ V prosinci loňského roku společnost oznámila, že Kang Daniela sužuje deprese a panická porucha a dále, že jeho zdraví není dobré. Z toho důvodu si vzal oddech od veškerých aktivit a zaměřil se na potřebnou léčbu a odpočinek.


ZDROJ: soompi.com
FOTO: Celosvětová značka Puma

 

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9