VICTON se radují ze svých úspěchů

14:00 | 13.01.2020 Eunka 0
Skupina VICTON fotila pro lednové číslo časopisu Cosmopolitan. Co chlapci během focení prozradili? To se dozvíme v článku.
VICTON
VICTON FOTO: Cosmopolitan Korea
Není to zas tak dávno, co vydali mini album Nostalgia, Seung Sik o tom období řekl: "Byl to náš první comeback za rok a šest měsíců, takže jsme se docela báli, ale také jsme poprvé vyhráli v hudební show. Dokonce jsme uspořádali náš vůbec první koncert a turné po Asii. Všechno je to pro nás nové, takže jsme opravdu vděční, že jsme dokázali udělat spoustu nových věcí."

Chan dodal: "Nedávno jsme v Japonsku uspořádali setkání s fanoušky a přišlo 1300 lidí. Také jsme tam propagovali svoje alba a pak vyšlo najevo, že se jich prodalo 15 000. Už před rokem a půl jsme hráli v Japonsku, ale poté, co jsme stáli na mnohem větším pódiu, jsme opravdu cítili, že jsme se stali populárnějšími."

 

Han Se úspěch, kterého dosáhli za tři roky od debutu, okomentoval slovy: "Vždycky jsme spolu rozmlouvali a říkali si, že bychom neměli spěchat, a tak si myslím, že věci jdou tak, jak jsme doufali."

Seung Sik pokračoval: "Hodně jsme mluvili o tom, že budeme-li tvrdě pracovat, jednou určitě zazáříme. Myslím tedy, že už pomalu začínáme trochu svítit."

Chlapci přiznali, že každému členovi skupiny přiřadili určitou rodinnou roli, od otce po nejmladšího syna. Se Jun vysvětlil: "Prostě jsme to udělali pro zábavu ještě před debutem, protože všichni členové mají různé osobnosti. Seung Woo je táta, Seung Sik je máma, Chan je strýc, Han Se, Byung Chan a já jsme tři synové a Su Bin je dítě."

 

Chan pak o "mámě skupiny", tedy Seung Sikovi, řekl: "Je milý, starostlivý a na domácí práce je opravdu dobrý. Postará se o dům, takže ho rozhodně potřebujeme. Jednou řekl, že přestane dělat domácí práce a bude sledovat, jak je děláme my. Asi po dvou týdnech byla kuchyně tak zaplněná krabicemi, že se tam nedalo hnout."

Na otázku, co je odlišuje od ostatních skupin, odpověděli, že věrnost a Se Jun dodal: "Členové vždy jmenují týmovou práci jako jednu z našich největších silných stránek. Existuje spousta lidí, kteří nás považují za okouzlující kvůli tomu, jak dobře spolu vycházíme."

Su Bin na závěr řekl: "Kdykoli se objeví nějaký problém, v klidu o něm diskutujeme. Občas se hádáme, ale veškeré potíže řešíme za pomoci kompromisů."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: Cosmopolitan Korea

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9