Kang Daniela sužuje deprese a panická porucha

11:58 | 06.12.2019 Xiunka 0
Člen bývalé skupiny WANNA ONE, úspěšný sólista Kang Daniel, si bere potřebnou pauzu ze zdravotních důvodů.
Kang Daniel
Kang Daniel FOTO: soompi.com
Letošní rok pro Kang Daniela nebyl snadný. První polovina roku se nesla ve znamení dlouhých soudních tahanicic se společností LM Entertainment. Poté nechvalně známý magazín Dispatch světu odhalil, že s Jihyo z dívčí skupiny TWICE tvoří zamilovaný pár. Snesla se na něj vlna kritiky, antifanoušci a média jej skoro nenechali nadechnout. Připočteme-li k tomu obrovský skandál okolo survival pořadu Produce, kdy začínají být zmiňováni také WANNA ONE, neměl letos Kang Daniel na růžích ustláno.

Dne 4. prosince bylo oznámeno, že ze zdravotních důvodů ruší předběžné nahrávání pro hudební pořad Show Champion od MBC Music. Společnost KONNECT Entertainment následně vydala oficiální prohlášení, které zní: Dobrý den, tady je KONNECT Entertainment. Níže uvedení prohlášení se týká našeho umělce, Kang Daniela. Počínaje začátkem první poloviny letošního roku Kang Daniel navštívil nemocnici z důvodu špatného zdraví v důsledku oslabeného imunitního systému a také psychické úzkosti. Po podrobném vyšetření mu byla diagnostikována deprese a panická porucha. Následně se zaměřil na léčbu pomocí psychoterapie a léků.

Přestože udělal vše, co bylo v jeho silách, aby zůstal stabilní a nepodléhal stále se měnícímu prostředí, nedávno projevil závažnější příznaky úzkosti. Dospěli jsme k závěru, že dostatečný odpočinek a stabilita jsou nejvyšší prioritou pro zdraví a bezpečí umělce. Zrušili jsme předběžné nahrávání pro Show Champion, které bylo naplánováno na ráno 4. prosince. Není pro něj možné, aby své nadcházející činnosti vykonával normálně. Pravdou je, že je obtížné v této situaci pokračovat v propagování jeho digitálního singlu Touchin.

Hluboce se omlouváme fanouškům, rozhlasovým stanicím, sdělovacím prostředkům a veškerému dalšímu personálu kvůli vyvolání obav touto náhlou zprávou. Příjmeme veškerá opatření, aby Kang Daniel obnovil své zdraví, a budeme mít na paměti odpovědnost, kterou máme jako společnost za svého umělce. Žádáme vás, abyste upustili od spekulací a šíření nedorozumění ohledně zdraví a budoucích aktivit Kang Daniela. Připravíme způsob, jak vás informovat o postupu jeho léčby.

Ještě jednou se omlouváme za přinesení této nešťastné zprávy a žádáme vás o podporování Kang Daniela, dokud se nebude moci zdravý vrátit.

Děkujeme.“


Následovalo další prohlášení, ve kterém stojí: Stejně jako DANITA (pojmenování fandomu), kteří po dlouhou dobu čekali, Kang Daniel byl nadšený z propagací a cítil se k nim připoutaný. Po pečlivých rozhovorech mezi ním a naší společností bylo rozhodnuto, že bude pro něj nejlepší udělat si dočasnou přestávku, aby mohl v budoucnu propagovat v dobré zdravotní kondici. Omlouváme se za způsobení tolika obav a starostí, díky čemuž jste nemohli spát."

Přejeme Kang Danielovi mnoho sil a brzké uzdravení.


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1%
Čína
48,7%
Japonsko
34,7%
Vietnam
4,8%
Thajsko
7,3%
Filipíny
0,3%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9