ATONE zabránil sexuálnímu napadení ženy

16:00 | 03.12.2019 Xiunka 0
Zpěvák a skladatel ATONE se stal přes noc národním hrdinou. Svým jednáním pomohl ženě v nesnázích.
ATONE
ATONE FOTO: soompi.com

Dne 30. listopadu Channel A informoval, že zpěvák a skladatel ATONE zastavil muže v pokusu o sexuální napadení ženy. Muže měl hodit přes rameno a držet ho pod kontrolou do příjezdu policie.

V rozhovoru pro News1 zpěvák řekl: „Asi o půl deváté ráno jsem spal a uslyšel něco jako ženský křik z venku. Zdálo se to divné, tak jsem otevřel okno a uviděl neznámého muže, který se pokoušel sexuálně napadnout ženu. Ve spěchu jsem jej přes okno varoval a vyběhl ven. Jakmile jsem byl venku, žena bez bot utekla. Muž se vydal ke mně, zatímco hrozil pěstí. Hádali jsme se. Požádal někoho z pojíždějícího auta o zavolání policie. Potom přišli nějací lidé z nedalekého kostela a pomohli mi muže zadržet. Neudělal jsem to sám. Bylo to něco, co udělali občané společně. Pouze jsem ho hodil přes rameno, protože se snažil utéct.“

Dodal, že se cítí trapně a je ohromen pozitivní reakcí lidí. Ukázalo se, že mužem byl učitel angličtiny ze Spojených států. Policií byl zadržen pro pokus o sexuální napadení. Uvedl, že byl v té době opilý a obvinění popírá.

ATONE se objevil v šesté řadě oblíbeného Mnet pořadu I Can See Your Voice. Produkoval skladby pro Baek Ji Young, Gilgu Bonggu, Migyo a další. Dne 28. listopadu debutoval jako zpěvák s mini albem Ballad.


ZDROJ: soompi.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9