Min Gi z ATEEZ se vrací k aktivním propagacim

10:46 | 29.11.2019 Xiunka 3
Je to už nějaký ten pátek, co se Min Gi věnoval potřebné léčbě. Za pár dní se vrací k aktivním propagacím. Kdy? Zjistíte v článku.
Min Gi
Min Gi FOTO: twitter.com/ATEEZofficialjp

ATEEZ v první půlce října uskutečnili korejský comeback s prvním full albem TREASURE EP.FIN: All To Action společně s hudebním videem titulní skladby Wonderland. Krátce po vydání měli chlapci v rámci propagací vystoupit v hudebním pořadu The Show. Bohužel bylo oznámeno, že se Min Gi na tomto vystoupení podílet nebude. Později se ukázalo, že pociťoval nesnesitelnou bolest v kloubech a musel navštívit lékaře. Bylo mu nařízeno vyhýbat se drastickému pohybu, podstoupit léčbu a byl v celkovém klidu. Více se dozvíte zde.

Fanoušky skupina překvapila oznámením japonského debutu s albem TREASURE EP.EXTRA:Shift The Map. Japonský debut je právě v plném proudu. Jak už to tak u japonských propagací bývá, nejprve bylo zveřejněno hudební video titulní skladby UTOPIA. Samotné album bude vydáno již příští týden a to 4. prosince. Min Giho jsme v hudebním videu mohli zahlédnout, nicméně na dosavadních propagacích se nepodílel.

ATINY, fanoušci skupiny neustále zasílají Min Gimu a členům pozitivní vzkazy a vyjadřují svou podporu. Společnost KQ Entertainment vydala oficiální prohlášení, na které jsme velmi dlouho čekali. Zní: „Dobrý den, tady je KQ Entertainment. Toto oznámení se týká člena skupiny ATEEZ, Min Giho, který obnovuje plánované aktivity. Nejprve chceme poděkovat ATINY, že na něj čekali a vyjadřovali mu podporu během zotavování. V průběhu svého odpočinku se soustředil na rehabilitaci a terapeutická cvičení.

Poté, co byl vyšetřen lékařem, byl uznám způsobilým k výkonu plánovaných aktivit jako obvykle. Informujeme vás, že Min Gi se zúčastní domácích a zahraničních aktivit počínaje 2019 Mnet Asian Music Awards. Žádáme vás, abyste i nadále ukazovali podporu a povzbuzovali ATEEZ a Min Giho. Děkujeme.“


Skvělá zpráva, nemyslíte? Zároveň s japonským debutem bylo oznámeno světové turné World Tour The Fellowship: Map The Treasure. I přesto, že na webových stránkách Mercedes-Benz Areny nacházející se v Berlíně je uvedeno započetí prodeje lístků již 12. prosince, My Music Taste tento den nepotvrdilo. Oznámilo, že ceny, kategorie lístků a zahájení předprodeje a samotného prodeje budou zveřejněny později. Zatím nebyly rozeslány ani potřebné kódy k předprodeji. Jakmile se něco dozvíme, budeme vás informovat.


ZDROJ: cafe.daum.net/ATEEZ/


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,1%
Čína
49,3%
Japonsko
34,2%
Vietnam
4,8%
Thajsko
7,3%
Filipíny
0,3%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9