Evan z Click-B se bude ženit!

16:00 | 02.12.2019 Xiunka 0
V legendární skupině Click-B budeme mít dalšího ženatého člena. Kdy bude svatba? Zjistíte v článku.
Evan
Evan FOTO: soompi.com
V březnu loňského roku vyšlo na povrch, že se Kim Sang Hyuk nachází ve vztahu se ženou, která není celebrita. Společnost Koen Stars vztah potvrdila a uvedla, že pár neuvažuje o manželství. Nicméně v podstatě o rok později Kim Sang Hyuk a Song Da Ye uzavřeli manželský slib.

Nyní společnost IOK Company’s TN Entertainment vydala prohlášení, ve kterém uvedla, že se bude ženit další člen skupiny Click-B. Prohlášení zní: Dobrý den, tady je IOK Company’s TN Entertainment, společnost zastupující bývalého člena skupiny Click-B a sólo zpěváka Evana (Yoo Ho Suk). Rádi bychom vás informovali, že se Evan v sobotu 28. prosince ožení se svou přítelkyní, která není celebritou a je o sedm let mladší než on. Jeho snoubenka je nádhernou a inteligentní ženou, která v současnosti studuje na postgraduální fakultě umění v Kanadě.  Setkali se před dvěma lety prostřednictvím známého a po roce vážného vztahu se stanou manželským párem.

Dne 28. prosince v Soulu se bude konat jednoduchá svatba v okruhu rodiny a blízkých přátel. Žádáme vás o pochopení, jelikož svatební událost bude s ohledem na nevěstu, která není celebritou, soukromá.

Eva řekl: Nedávno jsem ve svém životě učinil důležité rozhodnutí. Jsem každý den ohromně vděčný a šťastný, že jsem potkal dobrou partnerku. Chci využít této příležitosti a poděkovat vám za blahopřání. Po svatbě se s vámi setkám s novou hudbou.“

Gratulujeme Evanovi a jeho snoubence, kteří stojí na začátku jejich nového života. Chceme využít této příležitosti a poděkovat mnoha lidem, kteří po dlouhou dobu sledují a podporují Evana. Děkujeme.“


 

Gratulujeme budoucímu manželskému páru.


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,1%
Čína
49,2%
Japonsko
34,2%
Vietnam
4,9%
Thajsko
7,4%
Filipíny
0,3%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9