Leo oznámil, kdy narukuje a napsal dopis pro Starlight

15:36 | 14.11.2019 Eunka 4
Leo je dalším členem VIXX, kterého čeká nástup do armády. Kdy narukuje a s jakými zdravotními obtížemi bojuje? Co pěkného napsal milovaným Starlight? To se dočtete v článku.
Leo
Leo FOTO: naver.com
Leo před několika dny vydal skladbu s názvem All of Me, kterou si můžete přehrát například zde. Vlastně ji fanouškům nadělil jako dárek v den svých narozenin. Je velmi něžná a upřímná. Nyní přichází s tím, aby nám oznámil, že odchází na vojnu. Kromě toho se fanouškům v dopisu svěřuje, že trpí psychickými obtížemi. Zaměřme se tedy na to, co napsal.

"Ahoj, Starlight.
Dnes budu psát o něčem, na co jste byli všichni zvědaví. Jak víte, narodil jsem se v roce 1990. Nastoupím do armády 2. prosince, což je trochu pozdě. Nejsem zařazen jako aktivní voják, ale jako pracovník veřejné služby. 

Také budu mluvit o něčem, co už o mně možná fanoušci vědí. Od listopadu 2013, kdy jsem se zúčastnil fan meetingů v rámci světového turné s VIXX, trpím vážnou panickou poruchou a depresí. Beru pravidelně léky a podstupuji léčbu, aby se můj stav nezhoršil. 

Dlouhou dobu jsem si myslel, že bych měl při odchodu do armády vykazovat dobré zdraví. Je mi těžko u srdce, protože jsem to nedokázal, i když byl můj nástup na vojnu odložen. Nejprve ze všeho se chci omluvit všem lidem, kteří se o mě, kvůli mému zdraví, budou bát. Také se omlouvám těm, které jsem zklamal.

Jsem si dobře vědom toho, že se fanoušci o mě strachují a mají o mě obavy, aniž by mi to mohli přímo říci. Důvodem, proč jsem těch posledních sedm až osm let dokázal kráčet přímou cestou spolu s VIXX, navzdory těžkým časům, které mě nutívaly se vzdát, byla podpora Starlight, našich múz. Protože jste tu byli, jsem tu také.

Chci to znovu říkat těm, kteří mě podporovali a milovali VIXX celých těch osm let. Jen díky vám jsme tu dnes já i VIXX. Nikdy nezapomenu na vděčnost, kterou cítím vůči vám, a udělám, co bude v mých silách, abych se stal Jung Taek Woonem, který vás může potěšit hudbou a stát se vaší múzou. 

Dostal jsem od vás toho tak mnoho, že spíš cítím lítost než vděk, ale budu usilovně pracovat, abych dokončil vojenskou službu, uzdravil se a oplatil vám vše, co jsem od vás obdržel. Skláním hlavu ve vděčnosti vůči těm, kteří mě milují víc než já miluji sám sebe. Kteří mě podporují a jsou zdrojem mé síly. Starlight, kteří byli vždy středem naší gravitace ... Omlouvám se za to, že vám dělám starosti. Miluji vás! Já, Taek Woon, vám nyní svěřuji mladší členy VIXX. 

Od Taek Woona. Udělám všechno pro to, abychom spolu mohli kráčet po dlouhou dobu."


Leo nám určitě bude chybět a budeme na něj myslet při poslechu písní VIXX i jeho sólových skladeb. Přejeme mu hodně zdraví a štěstí.

ZDROJ: soompi.com, allkpop.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9