Choi Yoojung jde na hiatus, comeback I.O.I bude odložen

13:00 | 30.10.2019 wmxj5312hb 0
Bylo oznámeno, že Choi Yoojung, členka skupiny Weki Meki, si ze zdravotních důvodů bere volno a comeback skupiny I.O.I. bude odložen. Více informací se dozvíte v tomto článku.
Choi Yoojung
Choi Yoojung FOTO: soompi.com
Společnost Fantagio Music oznámila, že Choi Yoojung, členka skupiny Weki Meki, si ze zdravotních důvodů bere hiatus.

"Dobrý den, 

toto je Fantagio Music. Choi Yoojung, členka skupiny Weki Meki, se ze zdravotních důvodů zdrží všech aktivit se skupinou. Omlouváme se, že Ki-Ling (fandom Weki Meki, pozn. red.), kteří dávají tolik lásky, přinášíme tyto zprávy. 

Choi Yoojung se dočasně nebude účastnit žádných aktivit, bude odpočívat a věnovat se svému zdraví. Weki Meki budou až do uzdravení Choi Yoojung vystupovat v sedmi. 

Omlouváme se za znepokojení Ki-Ling a prosím, podporujte Choi Yoojung z Weki Meki i nadále.
Děkujeme."


V souvislosti s tímto oznámením bylo vydáno také oznámení o posunutí comebacku skupiny I.O.I., který se měl uskutečnit v devítičlenné sestavě (kromě Jeon Somi a Yoo Yeonjung) již v říjnu. Kvůli změně titulní písně byl comeback přesunut na prosinec. Po oznámení pauzy členky Choi Yoojung zodpověděl zástupce I.O.I. na otázku, zda se comeback v prosinci uskuteční, když má Yoojung hiatus. 

"Po odložení říjnového comebacku jsme zatím neučinili žádná finální rozhodnutí. I když bylo řečeno, že budou mít comeback v prosinci, nikdy to nebylo oficiálně potvrzeno. Momentálně probíhají diskuse, zda se comeback uskuteční ještě tento rok, nebo se členky budou připravovat na comeback v příštím roce."

Choi Yoojung přejeme brzké uzdravení a na comeback I.O.I se moc těšíme. Co vy? Těšíte se také? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích.

ZDROJ: soompi.com

 

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
48,4%
Japonsko
36,7%
Vietnam
4,7%
Thajsko
5,8%
Filipíny
0,4%
Indie
0,4%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,4%
Jiná
1,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9