JR z NU′EST se po překonání obtíží cítí silnější

14:30 | 17.10.2019 Eunka 0
Skupinu NU'EST čeká comeback a JR to samozřejmě nakousl i během focení pro časopis Harper’s Bazaar Korea. Mluvil však i o tom, jak se stal silnějším.
JR
JR FOTO: Harper?s Bazaar Korea
JR ze skupiny NU'EST fotil pro listopadové číslo časopisu Harper’s Bazaar Korea. Během rozhovoru mluvil o minulosti i budoucnosti. O obtížích, síle i comebacku.

Na začátek řekl: "Bývalo období, kdy jsem si myslel, že nedokážu nic a cítil jsem se, jako kdybych dostatečně nepracoval. Když se ale teď ohlédnu zpátky, myslím si, že ten čas nebyl zbytečný, protože mi přinesl určitý základ, takže se teď neztrácím. Bez ohledu na to, jaké potíže v budoucnu přijdou, věřím, že je vydržím, překonám a vyřeším o něco lépe. Využiju je jako posilu. Myslím, že nastal čas ukázat svou novou stránku."

Když přišla řeč na blízký návrat NU'EST, prozradil: "Na titulní skladbě i na všech ostatních jsme pracovali s vidinou lásky. Každý někoho miluje a zažívá různé emoce. Prostřednictvím písní jsme vyjadřovali lásku v různých podobách a členové se podíleli na produkci alba více než kdykoli předtím."

Na závěr dodal: "Jelikož chceme ukázat různé druhy výrazů obličeje a pohybů z předchozích dob, zaměřujeme se nejvíce na naše vystoupení."

Nového alba The Table se dočkáme 21. října. Těšíte se?

 

ZDROJ: soompi.com
FOTO: Harper’s Bazaar Korea

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,1%
Čína
49,2%
Japonsko
34,2%
Vietnam
4,9%
Thajsko
7,4%
Filipíny
0,3%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9