ATEEZ vzkazují přátelům: Chybíš mi a miluji tě!

12:30 | 17.10.2019 Xiunka 0
Umělci z K-Pop průmyslu mají mezi sebou úzké vazby. Nejinak je tomu také u skupiny ATEEZ. S kým se členové přátelí? Komu vzkázali krásná slůvka, která zahřejí u srdce?
ATEEZ
ATEEZ FOTO: soompi.com
Skupina ATEEZ byla hostem v nedávném vysílání rozhlasového pořadu Idol Radio, kde působily Jimin a Chanmi AOA jako speciální DJ. Chlapci se rozpovídali o svém prvním full albu TREASURE EP.FIN: All To Action, které sklízí velké úspěchy. Umístilo se například na sedmém místě v hudebním žebříčku světoznámého Billboard v části World Albums. Během rozebírání  b-side skladby Thank U byli požádání, aby poslali krátké zprávy svým přátelům.

San začal velmi vtipně. Řekl: Min Gi tu dnes není, takže Hyunkyu, příteli, kterého mám nejraději, chybíš mi!“ Hong Joong se rozesmál a pokračoval: Park Seong Hwo ze skupiny ATEEZ, která v těchto dnech aktivně propaguje, pojďme pilně pracovat! Seong Hwo, hwaiting!“ Seong Hwa se nenechal dvakrát vybízet a řekl: Mám přítele v mém věku, který v současnosti slouží a vždy sleduje má videa z hudebních pořadů. Park Jin Youngu, miluje tě!“ Yun Ho, který byl na řadě, řekl: Všichni tři z mých přátel šli na vojnu, protože narukovali společně.“ Poté, co postupně vyslovil jejich jména, dodal: Miluji vás!"

Všichni moji přátelé jdou příští rok na vojnu, takže chybíte mi!“, řekl Yeo Sang. Woo Young pokračoval: Kromě členů jsou mými nejbližšími přáteli Yeonjun z TXT a Changbin ze Stray Kids. Yeonjune a Changbine, chybíte mi!“ Jako poslední odpověděl Jong Ho. Jeho vzkaz zní: Existuje hyung, se kterým jsem prošel těžkými časy od doby, co jsme byli mladí. Myslím, že jsem tam, kde jsem, jen díky němu. Kim Woo Seoku z X1 miluje tě!“

Věděli jste, že členové ATEEZ mají úzké vazby se skupinami TXT, Stray Kids a X1?

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,1%
Čína
49,2%
Japonsko
34,2%
Vietnam
4,9%
Thajsko
7,4%
Filipíny
0,3%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9