Sulli nás nečekaně opustila

17:18 | 14.10.2019 BoraBene 7
Přinášíme vám smutné zprávy. Zpěvačka a herečka Sulli si v dnešních odpoledních hodinách sáhla na život. Více informací se dočtete v článku.
Sulli
Sulli FOTO: elle.co.kr
Datum 14. října si bohužel budeme připomínat jako den, kdy nás navždy opustila Choi Jin Ri, světu známá jako talentovaná pětadvacetiletá zpěvačka a herečka Sulli.

V pondělí ve 3:21 odpoledne korejského času ji v jejím domě nalezl manažer, který se jí nemohl dovolat, ačkoliv spolu byli domluvení na schůzce, a proto se ji vydal zkontrolovat. Zpěvačku našel v ložnici v druhém patře ve stavu, ze kterého jí již nebylo pomoci. Na místo byla povolána policie, která dorazila za zhruba deset minut a po ohledání místa činu konstatovala, že s největší pravděpodobností došlo k sebevraždě. Dopis na rozloučenou zatím nebyl nalezen, policie zkoumá její deník, jehož obsah však pochopitelně není pro veřejnost dostupný.

Sulli trpěla depresemi, potvrdila policie. Těžká nemoc stála před dvěma lety život i pěveckého kolegu Jong Hyuna. Křehká zpěvačka, která vždy podporovala práva žen, byla terčem posměchu a kyberšikany, často ji komentující uráželi jen proto, že zastávala jiný názor než oni.

Společnost SM Entertainment, která Sulli 15 let zastupovala, se k tragickému úmrtí vyjádřila následovně: "Je nám líto, že vám přinášíme tak smutnou a srdcervoucí zprávu. Sulli nás opustila. Sami tomu nemůžeme uvěřit a jsme naplněni nesmírnou bolestí." Společnost dále vyjádřila rodině Sulli upřímnou lítost a požádala, aby se média a fanoušci vyvarovali jakýchkoliv spekulací.

Rodině, přátelům a kolegům Sulli vyjadřujeme upřímnou soustrast.


Zápasíte-li s pocity, které zažívala Sulli, obraťte se na některou z uvedených linek:
Linka bezpečí (Česko) do 26 let, anonymně, bezplatně, nonstop: 116 111
Linka dôvery Modrého anjela (Slovensko), nonstop: 055 622 2323

Nejste na to sami.


ZDROJ: koreaherald.com, metro.co.uk, allkpop.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9