Ji Chang Wook chce být dobrým synem

14:30 | 14.10.2019 Eunka 0
Všichni víme, že Ji Chang Wook je dobrým hercem. Je však i dobrým synem? Na to by nejlépe odpověděla jeho máma, nicméně nám bude stačit jeho odpověď.
Ji Chang Wook
Ji Chang Wook FOTO: soompi.com
V nedávné epizodě pořadu Laborhood on Hire se herec rozpovídal o svém vztahu s matkou. Když se komik a moderátor Yoo Jae Suk zmínil, že nikdy nežil sám, Ji Chang Wook odpověděl: "Ani já ne."

Poté dodal, že bydlí se svou matkou a vysvětlil: "Moje máma mě vychovala sama, protože otec brzy zemřel. Když jsem byl malý, procházela těžkými časy. Už od dětství jsem byl svědkem toho, jak trpí."

Zdá se, že Ji Chang Wook je úžasný syn, jakého by si přála každá matka. Je to tak? Na to se dále ptali Yoo Jae Suk a herec Im Won Hee. Dotazovaný odvětil: "Opravdu se snažím být dobrým synem. To nejlepší, co můžete pro svou matku udělat není to, že jí dáváte dárky a kupujete jí různé věci. Nejdůležitější je společné trávení času."

Ohledně toho doplnil: "Ačkoli spolu bydlíme, ve skutečnosti spolu moc času netrávíme. Vždycky odcházím brzy ráno a přicházím domů pozdě v noci. Ve dnech volna chodím za svými přáteli nebo trávím čas venku. Takže s mámou zas tak často nejsem."

Na závěr přiznal: "Přesto se hodlám usilovně snažit, abych trávil víc času se svou mámou. Myslím, že to je to nejtěžší, ale i nejdůležitější - trávit čas společně."

Yoo Jae Suk na to trefně poznamenal: "To, že přemýšlíš o takových věcech, je již samo o sobě významné." My k tomu můžeme dodat jen to, že je opravdu hezké, jak Ji Chang Wook myslí na svou mámu.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,1%
Čína
49,2%
Japonsko
34,2%
Vietnam
4,9%
Thajsko
7,4%
Filipíny
0,3%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9