BIG Naughty se přidává k H1GHR MUSIC a HAON je hyung

15:00 | 06.10.2019 Xiunka 0
Mladý rapper BIG Naughty, CRUSHova nová láska, se připojil k velké rodině hip-hopového labelu H1GHR MUSIC. Jay Park se tak bude starat o své nové 'dítě'.
BIG Naughty
BIG Naughty FOTO: SMTM 8
V průběhu Offroute Festival oznámil Jay Park, CEO hip-hopových labelů AOMG a H1GHR MUSIC, že do svých řad přijal nového umělce. BIG Naughty se oficiálně stal umělcem H1GHR MUSIC. Tento mladý rapper, který na sebe upozornil teprve před pár měsíci skrze Show Me The Money 8, kdy pro sebe naprosto ukradl pozornost v první epizodě, je nazýván géniem.  Jeho beat  'BIG Naughty Boy yeah Bill stacking yeah, BIG Naughty gon´be young and rich flexing' se okamžitě vryl do paměti všech.

Tohoto mladého rappera si oblíbili všichni producenti SMTM 8. Již podle jeho rapu a sem tam zpěvu je zřejmé, že má také velký potenciál stát se R&B zpěvákem. Není to nic zvláštního, protože v průběhu studia střední školy vyhrál několik soutěží ve zpěvu. Stejně jako jeho vzor, Jay Park, se tak může věnovat hip-hopu a také R&B.

Jeho hlasem byl ve čtvrté epizodě SMTM 8 uchvácen CRUSH. Během jeho vystoupení s Yujou, CRUSH nedokázal skrýt překvapení a své nadšení. Prohlásil, že se do něj zamiloval. Není ovšem sám. O svou novou lásku musí soupeřit s BewhY.Vtipné také je, že HAON, donedávna nejmladší umělec AOMG a H1GHR MUSIC, si musí zvyknout na novou skutečnost. Už není maknae, ale hyung.

BIG Naughty má jako mnozí z nás instagramový profil. Jste rádi, že se přidal k H1GHR MUSIC?

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9