Ren přiznal, co vyvedl poté, co vypil 6 lahví soju

15:30 | 21.09.2019 Eunka 0
Copak provádíte, když se kapánek přiopijete? To raději nechceme vědět, nicméně si povíme, co jednou provedl Ren. Pochlubil se tím v pořadu The Fool’s Chart.
Ren
Ren FOTO: naver.com
Ren se v současné době podílí na organizaci show The Fool’s Chart, stejně jako Han Hye Jin, Jun Jin, Jang Sung Kyu a Jung Hyuk. Show se zabývá celou řadou témat, jako je nakupování, stravování a vztahy s lidmi. Žebříčky jsou řazeny od prvního místa po 10. místo prostřednictvím průzkumu mužů a žen ve věku 20 a 40 let. Pět moderátorů vede diskuse na základě různých vodítek a porovnává žebříčky prostřednictvím zábavných soutěží.

Když moderátoři hovořili o pití alkoholu, Ren odhalil: "Moje maximální dávka alkoholu je šest lahví soju." Všichni byli viditelně překvapeni a se smíchem zvolali: "Jaký ty jsi ale nečekaný pijan!"

Poté, co se pochlubil, že jednou vypil s kamarádem šest lahví soju, Ren pokračoval: "Po pití jsem nakonec zdemoloval toaletu." Takové přiznání vyvolalo údiv! Ostatní moderátoři nemohli skrýt šok vyvolaný jeho historkou.

Zpěvák totiž v opilosti upadl na toaletu, kterou objímal rukama tak, že ji vyvrátil, až ležela na podlaze. Na toto téma vesele dodal: "Naše koleje byly tehdy ve velmi špatném stavu, takže voda stříkala na všechny strany. Byl tam pěkný nepořádek."

Jun Jin ze skupiny Shinhwa si nemohl pomoct a poznamenal: "Ren je milý kluk, ale je také nečekaně tvrdý a upřímný. Proto je tak okouzlující."

Renova historka s toaletou je rozhodně zábavná. Doufejme, že se mu podobné nehody nestávají příliš často, kdoví jak se ostatní členové NU'EST koukají na podobná překvapení!

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9