Victoria odchází z SM a Luně končí smlouva. Co bude s f(x)?

14:31 | 06.09.2019 BoraBene 2
Skupina f(x), na jejíž návrat již roky čekají její věrní fanoušci, je v ohrožení. Ze společnosti SM Entertainment odchází další členka.
f(x)
f(x) FOTO: fx.smtown.com
Probuďte nás, až skončí září, řekl by frontman kapely Green Day a oddaní fanoušci f(x) mu dávají za pravdu. Hned 1. září jsme se dozvěděli, že se Amber rozhodla opustit SM, a pár dní poté se ukazuje, že není jediná.

V den 10. výročí f(x) přinesla Victoria smutné zprávy pro všechny, kdo doufali, že zažijí comeback této dívčí skupiny. Na svém účtu na Weibo oznámila odchod ze společnosti SM Entertainment:

"Deset let uplynulo jako mrknutím oka. Pátého září 2009 jsem se postavila na pódium a oficiálně oddebutovala. Od té doby jsem věděla, že dokud se snažíte a dáváte tomu své všechno, budete odměněni - ačkoliv je důležité mít i trochu štěstí, šanci dostanou jen ti, kteří jsou připraveni se jí chopit. Mohu jen doufat, že se chopím všech svých šancí a nebudu ničeho litovat.

Naše desáté výročí je jak konec, tak začátek. Jsem vděčná za všechno v těchto deseti letech s SM; vykročme na další životní cestu. Tímto začíná nový příběh, vykročím po nové cestě, ale stále to budu já, nepřestanu být sama sebou, a ačkoliv nezapomenu na svou minulost, budu se posouvat dopředu. Budu se snažit být tou nejlepší možnou verzí sebe sama; budu-li v sebe věřit, nezbloudím z cesty, kterou jsem si zvolila.

Važte si každé šance! Važte si každého a všeho kolem vás! Chtěla bych poděkovat svému odvážnému a pracovitému já, díky kterému mám vše, co dnes mám! Děkuji své rodině a přátelům, děkuji těm, kteří mě milují a které miluji. Měla jsem nesmírné štěstí, že jsem vás poznala. Jsem vděčná za vaši důvěru a podporu a doufám, že jsem nikoho nezklamala, i nadále ze sebe vydám to nejlepší. Mohu vás poprosit, abyste šli po mém boku dalších deset let?"


SM Entertainment se vyjádřilo o budoucnosti f(x) následovně: "Přemýšlíme nad novými možnostmi, jak spolupracovat s Victorií. Ve smlouvě s Krystal ještě zbývá nějaký čas a smlouvy s Amber a Lunou již vypršely."

Znamená to konec populární dívčí skupiny? Napište nám do komentářů, co si o situaci myslíte vy. A hlavně: zůstanete po jejich boku, i když si půjdou vlastní cestou?


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9