Skupina MYTEEN ukončuje veškeré aktivity

11:54 | 21.08.2019 Xiunka 1
Máme pro vás smutnou zprávu. K dnešnímu dni se zhruba po dvou letech působení rozpadla další K-Pop skupina, kterou je MYTEEN. Více se dozvíte v článku.
MYTEEN
MYTEEN FOTO: soompi.com

Společnost Music Works oznámila rozpad chlapecké skupiny MYTEEN, která debutovala v červenci 2017 s mini albem MYTEEN Go společně s hudebním videem titulní skladby Amazing. Koncem loňského roku bylo oznámeno, že skupinu opouští nejstarší člen Taevin. Kookheon a Yuvin se v letošním roce zúčastnili survival pořadu Produce X 101. Bohužel se neprobojovali do finálové skupiny X1. Nicméně bylo oznámeno, že budou debutovat jako duo. Yuvin nazval Produce X 101 poslední šancí.

Vyjádření společnosti zní: „Dobrý den, tady je společnost Music Works. Nejprve ze všeho bychom rádi vyjádřili vděčnost fanouškům, kteří podporovali a milovali naše umělce, skupinu MYTEEN. S důvěrou a respektem jsme vedli důkladné diskuze s každým členem ohledně budoucího směru. Výsledkem je konečné rozhodnutí, které jsme učinili. K 21. srpnu 2019 se ukončují veškeré aktivity MYTEEN. Členové se vydávají vlastními cestami.

Chceme využít této příležitosti k vyjádření vděčnosti členům MYTEEN, kteří nám důvěřovali a byli s námi. S každým členem budeme diskutovat o budoucích plánech a vynaložíme veškeré úsilí v jejich podpoře.

Upřímně děkujeme fanouškům, kteří až doposud vyjadřovali MYTEEN nesmírnou lásku. Žádáme vás o pokračování zájmu a lásky vůči každému členovi. Budeme také upřímně fandit budoucnosti každého z nich.

Děkujeme.“


K rozpadu skupiny se vyjádřil prostřednictvím svého instagramového profilu Eunsu. Uvedl: „Ahoj, tady je Eunsu, několik nocí jsem měl problém se spánkem způsobený přemýšlením o tom, co bych měl nejprve říci. Bál jsem se, že bych na něco zapomněl. Každou noc jsem si poznamenal to, co se mi honilo hlavou a konečně píšu tento dopis. K dnešnímu dni se skupina MYTEEN rozpadá. Pokračovat budeme rozdílnými cestami.

Skupina MYTEEN, které jsem dal ze sebe vše jako leader a skrze kterou jsem od mnoha lidí, včetně vás You"th, obdržel tolik lásky a očekávání, skončila. Upřímně se cítím otřesený, nevím jaký způsob vyjádření bych měl použít nebo co říci.

Hodně jsem se toho naučil od společnosti Music Works. Setkával jsem se skvělými lidmi, dosáhli jsme našeho cíle debutovat spojením všech nocí, kdy jsme byli vzhůru. Všechna vysílání a radiové pořady, ve kterých jsme se objevili jako MYTEEN, všechno to byly momenty cennější než cokoliv jiného.

Abych byl upřímný, bylo obtížné vydržet dlouhé období nečinnosti, ale dokázal jsem to, protože jsem měl You”th, kteří přicházeli sledovat naše vystoupení a z dálky nás povzbuzovali. Vše bylo možné, protože jsme měli You"th. Cítím, jakoby to bylo před pár dny, co jsme se potkali. Jsem velmi smutný, že končíme poté, co jsme se nesetkali od našeho posledního harmonogramu v lednu.

Cítím se tak kajícně, protože bylo více dní, kdy jsme se nemohli sejít, než dní, kdy jsme se v průběhu tří let setkali, od dob našeho realitního programu Follow MYTEEN, který předcházel našemu debutu. První album, druhé album a aktivity v zahraničí.

Měli jsme You"th ukázat více našich stránek… ale ten čas už uplynul. Cítím lítost ze slibů, které jsme nebyli schopni dodržet. Je mi líto, že jsem nesplnil slib z dopisu k našemu druhému výročí.

Taevin, Chunjin, Kookheon, Junseop, Yuvin, Hanseul a já jsme byli během našeho společného času tak šťastní. Pojďme si zapamatovat dobré vzpomínky a povzbuzovat jeden druhého bez ohledu na to, kde jsme, protože věřím, že dosáhneme úspěchu. Protože jsme byli MYTEEN, protože jste byli You”th, děkuji vám všem.

Celé naší Mucis Works rodině a senior umělcům, s kterými jsem doposud byl, všem zaměstnancům, kteří pro nás tvrdě pracovali, chtěl bych vám všem a každému jednomu z vás ještě jednou vyjádřit upřímnou vděčnost. Žádám vás o hodně podpory a lásky. Budu v mém životě pokračovat v usilovné práci.

Toto není konec, ale začátek. Každému, kdo mě podporoval a miloval, i když nemám moc co nabídnout, pracovali jste tvrdě.

Děkuji a omlouvám se.“


Co říkáte na tuto zprávu? Čekali jste to? Budeme pokračovat v podporování jednotlivých členů?


ZDROJ: soompi.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9