Hyun Bin věděl, že si chce se Son Ye Jin zahrát znovu

12:00 | 22.08.2019 Eunka 1
Populární herec Hyun Bin pózoval pro nové číslo časopisu Esquire Korea. Kromě toho hovořil o práci a o tom, jak moc chtěl znovu hrát se Son Ye Jin.
Hyun Bin
Hyun Bin FOTO: Esquire Korea
Herec hned na začátku focení prozradil, že se moc těší na natáčení svého nového seriálu Crash Landing of Love, v němž hraje se Son Ye Jin. Omluvil se, že je kvůli roli severokorejského armádního důstojníka příliš opálený.

Seriál Crash Landing of Love napsala známá scenáristka Park Ji Eun, která má na svědomí hity jako The Legend of the Blue Sea a My Love From the Star. 

Se Son Ye Jin si Hyun Bin zahrál už v thrilleru The Negotiation. O jejich spolupráci řekl: "Jsou chvíle, kdy cítím úžasné charisma a vzrušení, to když vidím, jak můj herecký partner ukáže naprosto nečekané herectví. Nechybí ani vzrušení z mé vlastní reakce na takový herecký výkon. Při natáčení The Negotiation jsem právě něco takového viděl u Son Ye Jin. Takže jsem si pomyslel, že bych s ní chtěl znovu pracovat. V té době jsme kolikrát natáčeli odděleně a já chtěl, abychom spolu sdíleli stejný prostor, oční kontakt a dýchali stejný vzduch. Ta příležitost přišla nečekaně rychle."

V rozhovoru z roku 2009 prohlásil: "Myslím, že po třicítce dosáhnu jako herec vrcholu, založím rodinu a usadím se." Vyšla mu tato předpověď? Herec se smíchem odpověděl: "Nemám svou vlastní rodinu, takže polovina předpovědi byla špatná. Neřekl bych, že jsem se usadil, ale myslím, že jsem našel stabilitu. Myslím, že jsem se stal silnějším a uvolněnějším. Jsem více zvědavý, zajímá mě práce a chci vyjádřit více věcí. Pracuji také na více projektech než tehdy."

Podle svých slov Hyun Bin od svého návratu z armády každý rok přijme nejméně dva projekty. Přestože je známý svými schopnostmi v romantickém žánru, vyzkoušel si i mnoho jiných žánrů.

Na otázku, proč místo bezpečně ušlapané cestičky bere různé výzvy, odvětil: "Neřekl bych, že se budu zdržovat slávy, ale není to ústřední aspekt. S touto prací však nelze nic ignorovat. Ale herectví není něco, čeho můžete dosáhnout jen neustálým zkoušením. Věřím, že určité věci jsou mimo hranice, které můžu ovládat. Myslím, že bych se měl soustředit hlavně na to, co umím. Pak to bude jednoduché. Jediné, co musím udělat, je dobře se připravit a ukázat dobré herectví."

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9