TXT odkládají comeback ze zdravotních důvodů

19:10 | 20.08.2019 Xiunka 0
Rookie skupina TXT měla uskutečnit comeback již příští měsíc. Ze zdravotních důvodů byl ovšem odložen. Více informací zjistíte v článku.
TXT
TXT FOTO: soompi.com
Začátkem měsíce společnost Big Hit Entertainment oznámila, že plánovaný srpnový comeback skupiny TXT je odložen na září kvůli zdravotním problémům členů. Soobinovi byl diagnostikovým zánět spojivek. Pro jeho rychlé uzdravení se zdržel jakýchkoliv veřejných aktivit. Yeonjunovi se bohužel vrátila bolest zad. Protože je pro společnost Big Hit Entertainment zdraví chlapců důležité, comeback byl odložen.

V těchto dnech mělo být zahájeno vydávání teaserů, ale nebude tomu tak. Zdravotní problémy členů přetrvávají. Oficiální prohlášení společnosti Big Hit Entertainment zní: Dobrý den, tady je Big Hit Entertainment. Rádi bychom vás informovali, že datum vydání nadcházejícího alba skupiny TXT byl přesunut ze září na pozdní říjen. Členové Taehyun a Hueningkai byli nedávno nakaženi zánětem spojivek. Poté, co bylo tento měsíc Soobinovi diagnostikováno stejné onemocnění, členové okamžitě začali žít odděleně na základě doporučení zdravotního personálu, aby se zabránilo možnosti nákazy. Nicméně s nedávným stykem s ohniskem infekčního onemocnění, Taehyun a Hueningkai onemocněli zánětem spojivek z neznámých zdrojů.

Soobin se ze zánětu spojivek kompletně vyléčil. Zatímco doktor prohlásil, že Taehyunovo a Hueningkaivo onemocnění dospělo do stádia, kdy nehrozí šíření, nadále vyžadují lékařskou péči a management.

Výsledkem je, že by bylo obtížné pokračovat v natáčení hudebního videa a v další produkci nového alba. Přeplánování vydání alba se stalo nevyhnutelné.

Kromě toho zdravotní personál doporučuje, aby se členové zdrželi vystupování v průběhu 2019 SORIBADA BEST K-MUSIC AWARDS a KASAI COLLECTION 2019 AUTUMN & WINTER. Výsledkem je, že se členové zúčastní událostí, ale nebudou vystupovat.

Rádi bychom se omluvili našim fanouškům, kteří dychtivě očekávají comeback a vystupování TXT. Slibujeme návrat s lepší hudbou a obsahem.

Děkujeme.“


Co říkáte na to, že skupina TXT odložila comeback? Jste rádi?
 

ZDROJ: twitter.com/BigHitEnt
 

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9