Kim Jaejoong se objevil v korejském variety pořadu poprvé za deset let

21:00 | 13.08.2019 Xiunka 0
Kim Jaejoong se po neuvěřitelně dlouhé době objevil ve korejském variety pořadu, kde prozradil s jakou ženou se chtěl seznámit, a odpověděl na otázku, zda si někdy pozvat partnerku k sobě domů.
Kim Jaejoong
Kim Jaejoong FOTO: jyj3.net

Kim Jaejoong se připojil k variety pořadu Taste of Dating od TV Chosun jako účastník diskuze, kde sledoval stálé členy pořadu, jak chodí na rande. Jedná se již o druhou řadu tohoto variety pořadu, kde stálí členové chodí na rande naslepo se svými ideálními typy a snaží se nalézt pravou lásku.

V loňském roce se sice objevil ve web variety pořadu Photo People in Tokyo, ale prostřednictvím Taste of Dating jej mohli fanoušci sledovat v televizi zhruba po deseti letech.

MC pořadu jej nadšeně přivítali a dotázali se jej, zda pravidelně chodí na rande, na což odpověděl: „Momentálně nejsem schopen randit.“ Samozřejmě se nevyhnul otázce, kdy byl naposledy na rande. Opatrně odpověděl, že si nepamatuje.

Ke svému ideálnímu typu ženy řekl: „Upřímně, na vzhled se moc nedívám. Víte, že se teď Park Na Rae hodně objevuje v televizi? Zeptal jsem se Lee Jin Hoa, zda bych se s ní mohl sejít a on mi řekl: 'Mohl bys být zklamán, pokud by ses s ní setkal osobně.'“ Když se jej MC Choi Hwa Jung zeptal, proč se s ní chtěl sejít, odpověděl, že má rád okouzlující lidi.

Pokud jde o jeho myšlenky ohledně Taste of Dating, řekl: „Myslím si, že Taste of Dating je jako chuť rtěnky. Políbíte partnera a dostane se vám fyzické reakce. Můžete to zažít jedině, když randíte.“

Když sledoval záběry z randění, dotázal se jej MC, zda někdy pozval partnerku k sobě domů. Na to Kim Jaejoong odpověděl: „Kdysi jsem měl doma klavír. Jsou chvíle, kdy chci hrát na klavír poté, co si dám drink. Neúmyslně jsem začal rozvíjet tyto pocity. Opravdu si užívám vaření pro ostatní. Dokonce jsem vydal i kuchařku. V podstatě umím uvařit jakékoliv korejské jídlo.“ Touto odpovědí se ovšem dokonale vyhnul tomu, na co měl odpovědět. Diváci si mohou pouze domyslet, zda to znamená ano nebo ne.

Jste rádi, že se Kim Jaejoong objevil v Taste of Dating?

ZDROJ: soompi.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9