Kang Daniel trpí odhalením vztahu s Jihyo

18:00 | 13.08.2019 Xiunka 1
Začátkem srpna byl potvrzen vztah Kang Daniela s členkou skupiny TWICE, Jihyo. Reakce některých fanoušků a uživatelů internetu nebyla dobrá. Magazín Dispatch tuto zprávu zveřejnil později. Proč?
Kang Daniel
Kang Daniel FOTO: soompi.com

Dne 5. srpna nechvalně známý magazín Dispatch zveřejnil zprávu, ve které bylo uvedeno, že Kang Daniel a Jihyo ze skupiny TWICE tvoří pár. V reakci na tuto zprávu, která se velmi rychle rozšířila, společnosti JYP Entertainment a KONNECT Entertainment vztah svých umělců potvrdili. Kang Daniel o pár hodin později zveřejnil na své oficiální webové stránce dopis fanouškům, ve kterém se jim omlouval a děkoval jim. Více se o odhalení vztahu dozvíte zde.

Bohužel, jak to tak ve světe korejského showbyznysu bývá, našli se fanoušci a uživatelé internetu, kteří tuto zprávu nevzali zrovna pozitivně a začali opět konat. Musíme zdůraznit fakt, že toto jejich nezákonné jednání se objevovalo již v minulosti. Oznámení vztahu byl pro ně jako katalyzátor a ve svém konání vyvinuli vyšší úsilí. Společnost KONNECT Entertainment vydala oficiální prohlášení, ve kterém oznámila, že podnikne právní kroky proti tomuto jednání, jelikož poškozuje duševní zdraví Kang Daniela, jeho rodinu a samozřejmě fanoušky. Oficiální prohlášení zní:

„Dobrý den, tady je KONNECT Entertainment. Nejprve bychom rádi vyjádřili vděčnost za lásku a podporu dávanou našemu umělci, Kang Danielovi.

Toto oficiální prohlášení se věnuje právnímu konání proti škodlivým příspěvkům o Kang Danielovi. V poslední době se objevují nezákonné posty s falešnými informacemi, sexuálním obtěžováním, pomlouváním, narušováním soukromí a škodlivými fámami. Nejenže umělec trpí duševní újmou, ale uznáváme, že fanoušci jsou také poškozováni.

Usoudili jsme, že naší nejvyšší prioritou je ochrana našeho umělce, jeho rodiny a fanoušků. Podnikneme právní kroky proti těmto škodlivým příspěvkům. Nebudeme se zabývat nezákonnými činy jako je psaní a šíření škodlivých příspěvků o našem umělci, ale znovu zdůrazňujeme, že podnikneme přísné právní kroky.

Pro shromažďování důkazů neustále sledujeme několik online webů, online komunity a sociální média. Kromě toho jsme vytvořili pro fanoušky e-mail, kde mohou předat údaje, které sesbírali v souvislosti s těmito nezákonnými činy.

Žádáme o aktivní spolupráci fanoušků. Vyvineme veškeré úsilí k ochraně práv a zájmů našeho umělce. Děkujeme.“


V MBC vysílání v rámci Section TV byl probírán vztah Kang Daniela a Jihyo, Reportér řekl: „Protože jsou oba idolové, je pro ně obtížné randit na veřejnosti. Vypadá to, že se opatrně scházeli, zatímco byli ostražití vůči ostatním. Protože Jihyo žije v dormu, scházeli se jednou týdně u Daniela doma.“

Jakmile byl článek o jejich vztahu zveřejněn, mnozí čtenáři si všimli, že uvedené datum svědčí o tom, že byl napsán již 20. července. Jeden z reportérů z magazínu Dispatch v Section TV řekl: „Datum 20. července je dnem, kdy jsme článek kompletně dokončili. Zvážili jsme comeback Kang Daniela a pomysleli si, že bychom se měli vyhnout týdnu jeho návratu, takže jsme to naplánovali na 1. srpna. Fanmeeting s fanoušky byl 1. srpna. Další den, 2. srpna, bylo oznámeno, že Japonsko odstranilo Jižní Koreu z Bílého listu. Abychom se vyhnuli pátku, naplánovali jsme to na pondělí 5. srpna.“

Jelikož bylo několikrát uvedeno, že se Kang Daniel s Jihyo scházel u sebe doma, nemusíte dlouho uvažovat a dojde vám, kam kroky fanoušků a všech směřovaly. Dne 11. srpna se zpravodajské weby začaly zabývat tím, že Kang Daniel nezvládl tlak a odstěhoval se. Zdroj ze společnosti KONNECT Entertainment uvedl: „Není pravdou, že se Kang Daniel z UN Village přestěhoval na jiné místo. Podrobnosti týkající se jeho osobního života nelze prozrazovat. Stále žije v UN Village.“

Jak jste na odhalení vztahu Kang Daniela s Jihyo reagovali vy?


ZDROJ: soompi.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9