Aron z NU′EST pomáhal zachránit nemocnou holčičku

15:30 | 12.08.2019 Eunka 2
Nedávno vyšlo najevo, že Aron ze skupiny NU'EST pomohl zachránit život malé holčičce v letadle. Využil toho, že umí anglicky i korejsky.
Aron
Aron FOTO: soompi.com
Dne 8. července nastoupili NU'EST na palubu letadla vracejícího se do Koreje poté, co se zúčastnili KCON 2019 NY. Na palubě byla také osmiletá holčička, které budeme říkat slečna Choi. Letěla domů se svou matkou. 

Přibližně hodinu a půl po nástupu do letadla, dostala dívenka vysokou horečku a poté se přidala i silná bolest břicha, která vedla až k záchvatům. Naštěstí byl na palubě lékař, nicméně neuměl korejsky. Aron se tedy nabídl, že bude dělat tlumočníka mezi matkou holčičky a lékařem. Rychle využil toho, že ovládá jak angličtinu, tak korejštinu.

Nejmenovaný zdroj posléze sdílel: "Ani Aron se necítil moc dobře. Trpěl sice akutní enteritidou, ale když slyšel o malé pacientce, neváhal a pospíchal za ní, aby udělal maximum coby tlumočník, jenž přeložil matčina slova lékaři."

Poté, co lékař prohlásil, že dívenka musí okamžitě do nemocnice, pilot provedl nouzové přistání na mezinárodním letišti Anchorage. Holčička později poděkovala všem cestujícím v letadle, včetně Arona, a zaslala Asiana Airlines ručně psaný dopis a obrázek.

Těší nás, že celý příběh dobře dopadl. Co říkáte na Aronovu obětavost?

Obrázek malé slečny Choi:


ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,1%
Čína
49,3%
Japonsko
34,2%
Vietnam
4,8%
Thajsko
7,3%
Filipíny
0,3%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9