Mina se nezúčastní TWICELIGHTS turné kvůli zdravotním problémům

20:00 | 12.07.2019 Kim LeNy 1
JYP Entertainment připravuje svou dívčí skupinu TWICE na světové turné TWICELIGHTS. Členky však budou vystupovat bez Miny, která bojuje s úzkostmi. Více informací v článku. 
Mina
Mina FOTO: allkpop.com
Společnost vydala prohlášení o stavu členky TWICE na jejich fancafe. Turné se blíží a fanoušci se nemohou dočkat. Zpráva však nebyla dobrá a mnohé zamrzela. Navíc bude JYP Entertainment podstupovat právní kroky proti těm, kteří píšou nevhodné komentáře o Mině a jejím zdraví a o zbytku skupiny. 

"Dobrý den, tady JYP Entertainment. 
Rádi bychom vás informovali o zdravotním stavu jedné z členek TWICE. Mina se v současné době potýká s náhlou extrémní úzkostí a nejistotou při vystupování na pódiu. Dosud nebyla identifikována žádná přesná diagnóza a s několika zdravotnickými pracovníky konzultujeme o detailech a příčině. Po diskuzi s Minou a ostatními členkami TWICE jsme se rozhodli, že současný stav Miny vyžaduje léčbu, profesionální opatření a dostatečný odpočinek. S tímto rozhodnutím se Mina nebude účastnit TWICE WORLD TOUR 2019 'TWICELIGHTS'. Zdraví našich umělců je naší největší prioritou, a proto uděláme vše pro to, abychom zajistili řádné a nejlepší lékařské ošetření a dostatek odpočinku pro Minu. Upřímně žádáme o podporu fanoušků, aby byla Mina brzy v pořádku. Děkujeme."


Mina se již dříve v tomto roce kvůli nezveřejněnému problému se zdravím nemohla zúčastnit vystoupení skupiny na Pocari Challenge Teen Festival

Na Twitteru začal na její podporu kolovat hashtag #GetWellSoonMina, tak se můžete také přidat. Za celý tým můžu říct, že opravdu doufáme, že se její stav zlepší. Byla by fakt škoda, kdyby musela skončit úplně, ale zdraví je přednější. 

ZDROJ: allkpop.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9