Kdo poblahopřál nováčkům LIMITLESS k debutu?

21:30 | 10.07.2019 koti 0
LIMITLESS během svého debutového vystoupení promluvili o přátelství a podpoře, které se jim dostalo od ostatních účastníků druhé řady Produce 101.
LIMITLESS
LIMITLESS FOTO: twitter.com/official_lmtls

O debutu chlapecké skupiny LIMITLESS jsme vás informovali v předchozím článku. V této čtveřici jsou hned tři pánové, které známe díky Produce 101 Season 2 a nyní, po dvou letech, konečně startují svou kariéru. Jejich první singl Dreamplay je začátkem, o němž skupina snila a skrze tuto skladbu vyjadřují pocity, které máte, když padáte hluboko do svého snu a nemůžete se z něj probudit.

Nováčci LIMITLESS pořádali svou první showcase 9. června a během ní zmínili i své bývalé kolegy z druhé řady Produce 101. A.M řekl: „S Bae Jin Youngem jsme si opravdu blízcí. Má optimistickou povahu a je to člověk s velmi dobrým charakterem. Je mým mladším kamarádem, kterého si cením nejvíce ze všech. Bae Jin Young bude také brzo debutovat a mluvili jsme o tom, že chceme uspět společně. Proto doufám, že i skupině s Bae Jin Youngem věnujete spoustu lásky. Před tím, než jsem šel na pódium, jsem také mluvil po telefonu s Nam Woohyunem z Infinite. Byl jsem mu vděčný, protože mi řekl 'Hodně štěstí, Sung Hyun Woo' a tím zahnal mou nervozitu."

Také Jang Moon Bok vyjmenoval kamarády, kteří ho podporují. Řekl: „V Produce 101 Season 2 jsem měl mnoho přátel v mém věku. Spoustu z nich mě podpořilo, například Ren z NU'EST, Kenta a Kim Sanggyun z JBJ95 nebo Park Woo Dam z D1CE. Měl jsem i hodně mladších kamarádů, na které jsem nedal dopustit. Euiwoong a Yoo Seon Ho jsou jedni z těch, které často kontaktuji. Dostal jsem spoustu blahopřání od mých mladších přátel.“

Už jste si pustili debutový singl LIMITLESS?

ZDROJ: soompi.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9