​Sungjae z BTOB o plánech na léto a variety show

14:30 | 03.07.2019 choi1taehee 0
Jaké jsou letní plány Sungjaeho z BTOB? O čem bude jeho nová webová variety show, kdo se v ní ukáže a kdo za jejím nápadem stojí? O tom všem se Sungjae rozpovídal v rozhovoru pro časopis 1st Look.
Sungjae (BTOB)
Sungjae (BTOB) FOTO: 1st Look Korea
Yook Sungjae z BTOB se zúčastnil focení a rozhovoru pro časopis 1st Look, kde se otevřel ohledně své nadcházející variety show a promluvil o svých plánech na léto.Během rozhovoru Sungjae sdílel své nadšení pro webovou variety show, kterou osobně naplánoval. Variety show ponese název Pretty 95s a kromě Yook Sungjaeho se v ní ukáží i bývalí členové Boyfriend - Youngmin, Kwangmin a Minwoo, Ricky z Teen Top a model Baek Kyung Do.

Sungjae vysvětlil: „Přišel jsem s tím sám. Setkali jsme se, když nám bylo 20 let a byli jsme spolu pět let. Myslel jsem, že by bylo hezké udělat něco nového. Často jsme hovořili o tom, že bychom mohli udělat show, kde bychom se sešli, a rozhodli jsme se tak uskutečnit. Myslím, že fanoušci budou moci vidět mou novou stránku. Lidé nás budou moci vidět, jak se sejdeme a pobavíme se způsobem, jakým se mohou byvit jen lidé v našem věku.“Když byl dotázán na své plány na léto, odpověděl: „Nejspíš zavolám svým přátelům v okolí, abychom se sešli. Vzhledem k tomu, že bude horko, asi půjdu chytat ryby. Před pár dny jsem si koupil tu věc, která pokryje celé tělo, kromě očí, abych se nespálil. Moje kůže je přirozeně velmi bledá, takže fanoušci se o mě hodně starají. Udělám, co je v mých silách, abych se nespálil.“

Dodal, že ačkoliv nemá žádné konkrétní plány, bude i nadále v letním období tvrdě pracovat jako zpěvák i herec, a to v každém okamžiku a zároveň se bude bavit.Úplný rozhovor a všechny fotografie najdete v časopise 1st Look v 178. vydání.

ZDROJ: soompi.com
FOTO: firstlook.co.kr

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
50%
Japonsko
37,2%
Vietnam
4,7%
Thajsko
3,3%
Filipíny
0,5%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,5%
Jiná
2,3%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9