EXO se setkali s Donaldem Trumpem a jeho dcerou

14:00 | 01.07.2019 Eunka 0
Skupina EXO byla pozvána do Modrého domu, kde se členové setkali s americkým prezidentem Donaldem Trumpem, jeho dcerou a zetěm.
EXO s Donaldem Trumpem
EXO s Donaldem Trumpem FOTO: ABC7.com
Skupině EXO se dostalo velké pocty. Dne 29. června zpravodajství Money Today oznámilo, že se pánové setkali s americkým prezidentem Donaldem Trumpem, jeho dcerou Ivankou a jejím manželem Jaredem Kushnerem. Byli pozváni na koktejlovou recepci, která se konala před slavnostní večeří v Modrém domě, kde se americký prezident setkal s korejským prezidentem Moon Jae Inem. 

Podle zpráv si EXO přála vidět především Ivanka Trump, která sdílela svůj zájem o kpop už v únoru loňského roku. Kromě toho přiznala, že její děti poslouchají kpop a jsou velkými fanoušky skupiny EXO. 

Ivanka neskrývala nadšení, když od členů skupiny obdržela podepsaná alba Love Shot, stejně jako její otec. O vystoupení EXO na ZOH v Pyeongchangu řekla, že bylo fenomenální. Ve chvíli, kdy spatřila darovaná CD, radostně vykřikla: "Ach, vždyť jsou podepsaná!"

Suho, Chen, Baekhyun, Chanyeol, Kai a Sehun byli potěšeni, neboť si mohli potřást rukou s americkým prezidentem a dostalo se jim chvály za jejich hudbu. Jak víme, EXO patří ke skupinám s obrovskou mezinárodní fanouškovskou základnou. Jistě je pro ně poctou, že jim fandí i dcera amerického prezidenta.


 

ZDROJ: abc7.com, soompi.com
FOTO: twitter.com/withhck03, nypost.com, k-gen.fr

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
50%
Japonsko
37,2%
Vietnam
4,7%
Thajsko
3,3%
Filipíny
0,5%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,5%
Jiná
2,3%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9