Park Woojin utrpěl lehké poranění

18:44 | 18.06.2019 Xiunka 1
Park Woojin nebude pokračovat v nadcházejících propagacích debutu skupiny AB6IX vzhledem k jeho lehkému poranění, které vyžaduje léčbu. Více informací zjistíte v článku.
Park Woojin
Park Woojin FOTO: soompi.com
Na oficiálním fancafe rookie skupiny AB6IX bylo zveřejněno prohlášení zabývající se zdravotním stavem a nadcházejícím rozvrhem Park Woojina. Prohlášení zní: Dobrý den, tady je zástupce skupiny AB6IX. Toto prohlášení se věnuje zranění Park Woojina a jeho účasti v rozvrhu. Po dokončení včerejšího plánu utrpěl lehké poranění kotníku. Okamžitě se vydal do nemocnice a nechal se vyšetřit. Ačkoliv poranění není velké, mohlo by být příčinou znepokojení. V současné době se zaměřuje na léčbu a zotavení.

Park Woojin vyjádřil silnou vůli dodržet slib daný fanouškům a plnit časový rozvrh, ale společnost rozhodla, že nejvyšší prioritou je zotavení umělce. Tudíž předem informujeme fanoušky, že se Park Woojin nebude moct zúčastnit nadcházejícího rozvrhu, včetně dnešního Naver Special V Live. Žádáme vás o pochopení a prominutí.

Jako společnost zodpovědná za řízení našich umělců se hluboce omlouváme za způsobené obavy. Uděláme to nejlepší v zaměření se na léčbu Park Woojina, aby se mohl brzo navrátit.

Děkujeme.“


Park Woojinovi přejeme brzké uzdravení.


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
50%
Japonsko
37,1%
Vietnam
4,8%
Thajsko
3,3%
Filipíny
0,5%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,5%
Jiná
2,3%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9