Samuel chce pokračovat v kariéře jako nezávislý umělec

12:00 | 11.06.2019 koti 0
Zpěvák Samuel na svém instagramu fanouškům oznámil, že od nynějška bude v kariéře pokračovat jako nezávislý umělec. Jaká je však reakce společnosti, která ho zastupuje?
Samuel
Samuel FOTO: soompi.com

Dne 8. června Samuel zaskočil své fanoušky, když na instagramu sdílel toto oznámení, v němž všem poděkoval za podporu a prozradil, že nyní bude vystupovat jako nezávislý umělec:

"Moji drazí Garnets,

píši v reakci na Garnets, kteří o mě mají velkou starost. Chtěl bych své věrné fanoušky, kteří mě vždy povzbuzovali, informovat o tom, že jsem zahájil svou kariéru jako sólový hudebník.
S Garnets se budu i nadále setkávat a komunikovat různými způsoby a slibuji, že se Vám brzy ukážu s dobrou hudbou a skvělými vystoupeními. Nikdy nezapomenu, že jste ve mě věřili a čekali na mě. Budu Samuelem, na kterého mohou být Garnets pyšní."


Agentura Brave Entertainment, jenž Samuela zastupuje, vydala o dva dny později oficiální prohlášení, že Samuel ze společnosti neodešel a jeho nezávislé aktivity se společností nebyly projednány:

"Dobrý den, toto je Brave Entertainment.

Rádi bychom Vás informovali o našem oficiálním postoji k nezávislým aktivitám Samuela.
Samuelova matka měla se společností protichůdné názory, protože byl nezletilý a jednostranně nás informovala o neplatnosti jeho exkluzivní smlouvy.
Od chvíle, kdy jsme se Samuelem v roce 2014 podepsali smlouvu, jsme spolehlivě a s trvalou podporou plnili své manažerské povinnosti ve všech bodech. Velkoryse jsme investovali a tvrdě pracovali na všech aspektech pro umělcův růst.
V současné době máme se Samuelem legitimní smlouvu a nejednáme s ním nespravedlivě. Proto budeme tento problém řešit právními kroky s využítím zákonných postupů.
Je nám velice líto, že jsme fanouškům a veřejnosti způsobili obavy. Pokusíme se tento problém vyřešit co nejrychleji.

Děkujeme."


Věříme, že se problém povede vyřešit ke spokojenosti obou stran.

ZDROJ: soompi.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9