EXILE AKIRA a Lin Chi Ling jsou svoji

14:00 | 08.06.2019 koti 1
EXILE AKIRA na svém instagramu překvapil oznámením, že se 6. června oženil s taiwanskou herečkou Lin Chi Ling. Přečtěte si, jaký vzkaz si pro své fanoušky připravil.
EXILE AKIRA, Lin Chi Ling
EXILE AKIRA, Lin Chi Ling FOTO: natalie.mu

AKIRA je dalším členem skupiny EXILE, který se oženil. Jeho životní partnerkou se stala o sedm let starší herečka Lin Chi Ling z Taiwanu, se kterou se seznámil při divadelní hře Red Cliff -Love-, v níž oba v roce 2011 účinkovali a díky které se stali přáteli. Přátelství vyústilo v romantický vztah koncem roku 2018 a zhruba po půl roce se pár rozhodl vstoupit do manželství. AKIRA na svůj instagram zveřejnil následující vzkaz pro fanoušky:

„Pro všechny mé fanoušky:

Děkuji Vám za Vaší neutuchající podporu. S radostí Vám oznamuji, že jsem se 6. června oženil s Lin Chi Ling, taiwanskou herečkou, se kterou jsme dlouholetí přátelé.
Před osmi lety jsme spolu v Red Cliff -Love- sdíleli pódium a vybudovali si přátelství, které se minulý rok proměnilo v něco silnějšího. Cítil jsem, že chci, aby byla mou životní partnerkou, protože v sobě vzájemně vidíme své pravé já.
Nehledě na to, jak moc je zaneprázdněná, vždy upřednostňuje svou rodinu, přátele a fanoušky před sebou sama a neustále se snaží sdílet lásku a odvahu s mnoha lidmi napříč Asií. Velmi mě přitahoval její smysl pro zodpovědnost a také její starostlivá povaha.
Vždy mě s úsměvem akceptovala takového, jaký jsem a já celou dobu necitím nic jiného, než vděčnost za její laskavost. Toto mě nutí být lepším člověkem a skutečně ji chci udělat šťastnou.
V žádném případě nejsem dokonalý a stále je spoustu věcí, které se musím naučit. Ale protože si pouta se svou ženou a její rodinou vážím, budu pokračovat v cestě jako umělec s větším smyslem pro sebeuvědomění a zodpovědnost, aniž bych zapomínal ocenit, co jste mi všichni dali.
Nezapomenu na to, odkud pocházím a budu pracovat tvrději, abych všem lidem oplatil jejich neutuchající podporu.

S upřímným pozdravem, EXILE AKIRA.“


Manželskému páru gratulujeme a přejeme šťastnou cestu společným životem.

ZDROJ: instagram.com/exileakira_official


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9