Joohoney je vzorem účastníků Produce X 101

14:00 | 25.05.2019 Xiunka 0
Sledujete survival show Produce X 101? Tak to vám jistě neuniklo, že se v poslední epizodě objevil Joohoney ze skupiny MONSTA X jako speciální host.
Joohoney
Joohoney FOTO: twitter.com/officialmonstax
Dny nám nemilosrdně plynou a to znamená novou epizodu čtvrté řady oblíbené survival show Produce. Cílem letošní řady je vytvořit jedenáctičlennou projektovou skupinu, jejíž doba trvání bude pět let. Je pravděpodobné, že v této projektové skupině bude působit člen, který původně patří do určitě skupiny. Doba trvání se vám proto může zdát dlouhá. Ovšem produkční tým survival show Produce si s tímto problémem hravě poradil. Chlapci z pěti let působení se musí nejméně po dobu dvou a půl let propagovat výhradně jako členové projektové skupiny. To znamená, že ve zbývajícím čase mohou působit jako členové svých původních skupin.

Jedním z chlapců, který se snaží o probojování do projektové skupiny je také Kim Kwanwoo ze společnosti Krazy Entertainment. Mnohým z vás se může zdát povědomý, jelikož pod stage jménem DYNO působí jako leader hip-hopového dua Team X. Společně s YEONem oficiálně debutoval letos v lednu prostřednictvím singl alba Favorite. DYNO neboli Kim Kwanwoo se zaměřuje také na vydávání své vlastní hudby. V únoru vydal track Daddy, který věnoval svému otci. Kromě toho, že je členem Team X, zároveň působí v hip-hopové co-ed skupině D.A.N.

V průběhu epizody jsme mohli sledovat, jak do tréninkové místnosti vstoupil Joohoney ze skupiny MONSTA X. Jeho přítomnost samozřejmě na účastníky velmi zapůsobila. Jeden z nich, Kim Kwanwoo, ovšem svou reakcí vynikal mezi ostatními. Celý se rozzářil a všem ukázal, že je obrovský fanboy člena MONSTA X. Prohlásil, že chce vystupovat se skladbou skupiny MONSTA X bez ohledu na cokoliv. Joohoney si jeho reakce na něj rovněž všiml. Položil mu záludnou otázku a to, kdo je jeho oblíbeným členem v MONSTA X. Koho myslíte, že Kim Kwanwoo odpověděl? Samozřejmě vyslovil 'Joohoney' a dále uvedl, že v populární skladbě DRAMARAMA bude rapovat právě jeho část.

Poté, co účastníci dokončili svá vystoupení, čekali na reakci Joohoneyho, který nedokázal skrýt dojetí a chlapcům zatleskal. V jeden moment to dokonce vypadalo, že ukápla nějaká ta slzička. Dalším z chlapců v této tréninkové místnosti byl Park Sun Ho, šestadvacetiletý trainee společnosti SidusHQ. Později se ukázalo, že se on a Joohoney velmi dobře znají, jelikož Park Sun Ho působil v minulosti jako trainee ve společnosti Starship Entertainment. Dokonce cvičil jako člen tehdy připravované skupiny MONSTA X. V rozhovoru o něm Joohoney řekl: Park Sun Ho hyung býval součástí mého týmu. Užili jsme si spolu spoustu času smíchem. Jsem vděčný, že pokračuje, aniž by ztratil vášeň.“ Během vysílané epizody jsme mohli sledovat vřelé objetí Park Sun Hona a Joohoneyho.

Sledovali jste nový díl Produce X 101? Jste rádi, že se v něm objevil Joohoney jako speciální host?

ZDROJ: kshow123.net

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9