Kang Ha Neul dokončil povinnou vojenskou službu

16:12 | 23.05.2019 Eunka 1
Oblíbený herec Kang Ha Neul se konečně vrátil z armády! Kromě toho už víme, že si zahraje v seriálu When Camellia Blooms. Vítáme ho zpět.
Kang Ha Neul
Kang Ha Neul FOTO: wowkeren.com
Kang Ha Neul dnes úspěšně dokončil svou povinnou vojenskou službu. Neskrýval překvapení a radost, když ho přivítaly davy fanoušků a také reportéři. Trochu zaskočeně řekl: "Před chvílí jsem byl propuštěn z armády, tak vůbec nevím, co říct. Jsem vděčný, že mě přišlo přivítat tolik lidí. Jsem v rozpacích, ale zároveň jsem šťastný."

Když se ho novináři zeptali na zkušenosti a zážitky z armády, odpověděl: "Hodně jsem se toho naučil a byl to pro mě velice šťastný čas. Stalo se spoustu věcí. Hodně jsem studoval a četl spoustu knih. Myslím, že to byly opravdu smysluplné dva roky. Děkuji všem, kteří na mě čekali."

Co by chtěl udělat hned po propuštění z vojny? Na tuto otázku odvětil: "Ještě jsem ani nestihl zavolat rodičům. Také bych si rád koupil plechovku piva, dal ji vychladit a doma si ji vypil."

Které dívčí skupiny mu během pobytu v armádě dodávaly sílu a radost? Se smíchem přiznal: "Všechny! Opravdu se mi líbily všechny. Ale dnes ráno jsem viděl v televizi Lovelyz a TWICE. Nedávno byly v televizi Red Velvet, ale ty jsem bohužel neviděl."

Fanouškům na uvítanou řekl: "Po dlouhé době vás zdravím. Dnes jsem byl propuštěn z armády! Brzy vás přivítám jako civilista Kang Ha Neul, který již není vojákem."

Herec má již také novou práci. Začátkem týdne potvrdil, že si zahraje v seriálu When Camellia Blooms. Brzy vás o tom budeme podrobněji informovat.

Blahopřejeme Kang Ha Neulovi k úspěšnému dokončení povinné vojenské služby. Vítáme ho zpět!

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9