Taecyeon je zpět

14:57 | 16.05.2019 Xiunka 0
Po téměř dvou letech povinné vojenské služby se vrátil Taecyeon ze skupiny 2PM. Jeho povinnosti seržanta a aktivního vojáka skončily.
Taecyeon
Taecyeon FOTO: soompi.com

Taecyeon se na výkon povinné vojenské služby neuvěřitelně těšil a užíval si jej. Ceremonie jeho propuštění z povinné vojenské služby se konala v provincii Gyeongg v Ilsanu. Před reportéry a fanoušky předstoupil s širokým úsměvem. Jeho první slova zněla takto: „Nemohl jsem dobře spát. Byl jsem strašně nervozní. Je to poprvé, co po dlouhé době stojím před objektivy a nejsem si jist, jak teď vypadám. Dnes ráno jsem slyšel trumpetu jako budíček. Proto stále nemohu uvěřit tomu, že jsem byl propuštěn. Myslím, že mi to dojde zítra ráno, kdy mě probudí budíček, který nebude trumpetou.“Následně poděkoval fanouškům. Řekl: „Nejprve bych chtěl poděkovat fanouškům, kteří na mne čekali. Nevěděl jsem, že dnes přijde tolik lidí. Slibuji, že se brzy vrátím s něčím dobrým.“ Když byl dotázán, co teď chce nejvíce udělat, řekl: „Chci vidět ostatní členy 2PM. Dva v současné době slouží. Opravdu mi chybí ostatní členové. Doufám, že se brzy všichni sejdeme a ukážeme vám něco úžasného.“ Chansung jej přišel osobně přivítat. Oba si vyměnili vřelé úsměvy a pozdravy.

TWICE vybral jako dívčí skupinu, která mu chyběla po dobu vojenské služby nejvíce. Řekl: „Bylo obtížné je vídat kvůli časovým harmonogramům. Stále mi posílaly videa. Jsem jim vděčný.“

Taecyeon narukoval dne 4. září 2017. V červenci loňského roku neprodloužil smouvu se společností JYP Entertainment. Je připraven vykonávat své aktivity nadále jako člen skupiny 2PM a také jako herec.

Vítej zpět!


ZDROJ: soompi.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9